کد خبر: 1019312 A

به خوبی استقلال را آنالیز کرده‌ایم

مربی تیم آلومینیوم اراک درخصوص بازی برابر استقلال تهران صحبت کرد.

حمید عبداللهی مربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران اظهار داشت: عرض سلام و احترام خدمت اصحاب رسانه و هواداران فوتبال به خصوص طرفداران تیم استقلال. فردا با تیم استقلال بازی می‌کنیم. همه می‌دانند استقلال یک تیم پرطرفدار در ایران و آسیاست. در مورد تیم خودمان باید عرض کنم که روند ما خوب بوده و با برنامه ریزی هایی که از سوی کادرفنی انجام شده و همتی که بچه ها داشتند کم کم به بلوغ تاکتیکی میرسیم و فکر میکنم که از نظر تایم کاری برای رسیدن به این مهم نزدیک هستیم که به بلوغ تاکتیکی برسیم.

او ادامه داد: از نظر روحی روانی تیم ما در آرامش است دنبال این هستیم که در فوتبال ایران نشان بدهیم آلومینیوم اراک چه تیم بزرگ و قابل احترامی است. در بازی مقابل استقلال هم به دنبال حداکثر امتیاز هستیم. به این دلیل گفتم به آرامش رسیدیم که بازیکنان به این باور رسیده‌اند که هر تیمی را می‌توانند شکست بدهند؛ حتی تیم استقلال را. ما فراموش نمی کنیم و فوتبال ایران هم فراموش نکند که تیم ما تازه وارد است.

عبداللهی در پاسخ به این سوال که باتوجه به برگزاری این مسابقه قبل از دربی این مساله به سود آنهاست یا خیر گفت: به هر حال شما می دانید هر زمانی که دو تیم دربی را برگزار میکنند، چه استقلال و چه پرسپولیس، فشار زیادی را تحمل می کنند و پس از آن غالبا هر دو تیم دچار یک افتی می شوند اما ما به نظر سازمان لیگ احترام گذاشتیم و بدون اعتراض سعی کردیم که روی بازی تمرکز کنیم. علیرغم اینکه 12 روز فاصله بین بازی‌های ما افتاده و همه می دانند که سیکل تمرینی عوض می شود. ما باید برنامه ریزی جداگانه ای انجام می دادیم که یک خلا هم به وجود آمد اما تلاش کردیم که بچه ها را به پیک آمادگی لازم برای بازی فردا برسانیم.

مربی تیم آلومینیوم در پاسخ به این سوال که پس از شش هفته شکست ناپذیری روند این تیم تا چه زمانی ادامه خواهد داشت پاسخ داد: قبلا هم گفتم که امیدوارم تیم ما دچار نوسان نشود به خاطر اینکه ما بعد از هفته دوم که شرایط بهتر شد، تلاش کردیم به ثبات برسیم و می توانستیم امتیازات بیشتر هم کسب کنیم، امیدوار بودیم که دچار نوسان نشویم اما تیم ما جاه طلب است و فردا می‌بینید که با تمام وجود بازی می کنند. حیف که جای هواداران به خصوص طرفداران استقلالی خالی است که بازی خوب بچه های ما را نمی‌بینند. 

او درباره وضعیت مصدومان تیم گفت: تنها مصدوم ما آقای ربیع خواه است که فکر میکنم تا نیم فصل برسد. آقای ایرانپوریان و آقاخان شرایط خوبی دارند و کم کم به تیم ما اضافه می شوند و با نظر پزشک و سرمربی به تیم اضافه می شوند.

عبداللهی درخصوص برگزاری بازی در هوای آلوده شهر تهران همچنین گفت: در این مورد نظری ندارم چون تخصص من نیست و تصمیم گیرنده نیستم اما میتوانم بگویم اگر بازی ما لغوشود که امیدوارم لغو نشود، مجبور می شوند فردا بازی ما یعنی پرسپولیس را هم لغو کنند که در برنامه ریزی ها به مشکل می خورند ولی ما تابع سازمان لیگ هستیم و سازمان لیگ تصمیم گیرنده است ما فقط می توانیم در خدمت باشیم.

مربی تیم آلومینیوم درخصوص نیمکت‌های شلوغ لیگ بیستم که تاکتیک برخی تیم هاست گفت: تاکتیک که نه، البته در تیم ما نیست و در تیم هایی که بوده ام چنین چیزی نبوده اما در نیمکتی که شلوغ کاری می کند و تصمیمات داور را تغییر می دهند یا به دنبال تحت تاثیر قرار دادن داور هستند، نیمکت مقابل هم برای دفاع از حق خودش عکس العمل نشان می دهند. روح فوتبال آسیب می بیند و داوران تحت فشار خواهند بود. شاید برخی مربیان ناخواسته چنین رفتارهایی دارند. اگر عمدی نیمکتی این کار را انجام می دهد باعث می شود نیمکت مقابل هم واکنش نشان بدهند.

او در پایان اظهار داشت: بازی های استقلال را دیدیم و می دانیم که چه تیم بزرگی هستند و بازیکنان بزرگی دارند گروه انالیز ما به خوبی تجزیه و تحلیل کرده است. از نظر بدنی تیم ما در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. ما آلومینیوم هستیم و بازیکنان ما بسیار جاه‌طلب و جنگنده هستند. فردا اگر 100 دقیقه هم فوتبال باشد از دقیقه اول تا انتها جنگنده و با تمام وجود بازی خواهند کرد.

استقلال تهران آلومینیوم اراک حمید عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر