کد خبر: 1019077 A

فوق ستاره آرژانتینی جهان فوتبال 4 گزینه برای ادامه فوتبال خود دارد.

به گزارش ایلنا، قانون فیفا می‌گوید هر مربی و بازیکنی در فاصله ۶ماه به پایان قراردادش می‌تواند مذاکرات رسمی و قانونی را با تیم‌های دیگر آغاز کند. به این ترتیب لیونل مسی از دیروز رسما آزاد شده و از حالا هر باشگاهی بدون دخالت و اطلاع بارسلونا به‌راحتی می‌تواند با مسی مذاکره کند. حتما در جریان هستید که او ابتدای فصل قصد داشت با استفاده از یک بند جداسازی در قراردادش از بارسلونا برود، اما باشگاه اسپانیایی آن بند را منقضی دانست و از مسی دعوت کرد برای تعیین‌تکلیف به دادگاه بروند، هرچند ستاره آرژانتینی شکایت از بارسا را در شأن این باشگاه ندانست.

او تصمیم گرفت سال پایانی قراردادش را هم در این تیم بگذراند. از امروز پیشنهادها به‌طور شفاف می‌توانند به دست لیونل برسند. جدایی او از بارسا می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین جابه‌جایی‌های تاریخ فوتبال اروپا لقب بگیرد و به همین دلیل است که گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده این بازیکن در تیراژی وسیع ادامه دارد. در حال‌حاضر چهار گزینه پیش‌پای مسی قرار دارد. اولی این است که او در بارسا به بازی ادامه بدهد. دشمن اصلی لئو یعنی بارتومئو از باشگاه رفته و احتمال زیادی دارد که خوان لاپورتا در انتخابات بهمن‌ماه دوباره رئیس بارسا شود و مسی را نگه دارد. حتی ویکتور فونت، شانس دوم انتخابات هم دیروز بر ضرورت حفظ مسی پافشاری کرده است.

در غیر این‌صورت حضور در منچسترسیتی افت‌کرده گواردیولا، ملحق‌شدن به نیمار در پاری‌سن‌ژرمن یا حضور در لیگ آمریکا سه گزینه بعدی مسی خواهند بود. هر‌چند به نظر می‌رسد با وجود ابراز علاقه مسی برای حضور در ایالات‌متحده، فعلا لیگ آمریکا برای او خیلی کوچک باشد. هر باشگاهی که با مسی قرارداد ببندد، غیر از استفاده از توانایی‌های فنی او، موجی از اسپانسرها را هم جلب می‌کند، بدون اینکه یک یورو گیر بارسا بیاید!

بارسلونا فوتبال اروپا لالیگا مسی جدایی مسی از بارسلونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر