کد خبر: 1019065 A

احمد الجبوری در گفتگو با ایلنا:

مهاجم شهرخودرو در خصوص اوضاع خود و تیمش توضیح داد.

به گزارش ایلنا، احمد الجبوری مهاجم فصل گذشته باشگاه نفت مسجد سلیمان در تابستان سال جاری راهی شهرخودرو مشهد شد تا شاگرد سید مهدی رحمتی در این تیم شود. وی در خصوص بازی این تیم با تراکتور به خبرنگار ما گفت: تراکتور یکی از بهترین تیم‌های ایران است. با توجه به اینکه در بازی قبلی شکست خورده بودند در این دیدار به شدت به دنبال پیروزی بودند و ما بازی سختی را در تبریز در مقابل این تیم داشتیم. تیم ما هم خوب جنگید و با دوندگی خود موفق شد یک امتیاز از این بازی بگیرد درحالی که می‌توانستیم سه امتیاز این بازی را در دقایق پایانی به دست بیاوریم.

الجبوری در مور موقعیتی که در دقایق پایانی این بازی از دست داد بیان کرد: بالاخره شرایط این دیدار سخت و نفس گیر بود. من هم فکر نمی‌کردم توپ به من برسد. متاسفانه گل نشد و قسمت بود چنین رقم بخورد.

مهاجم شهرخودرو درباره تغییرات فراوان این تیم و عدم نتیجه گیری آنها گفت: نسبت به فصل گذشته تیم تغییرات زیادی را در خود دیده است. ولی کم کم هر چه زمان بگذرد بازیکنان با یکدیگر آشنایی بیشتری نسبت به هم پیدا می‌کنند و در نتیجه هماهنگ‌تر می‌شوند. به هرحال سخت است شما کلی بازیکن جدید را در یک تیم جمع کنی درحالی که هیچ شناختی نسبت به یکدیگر نداشته‌اند و بخواهی از همان اول این بازیکنان طوری عمل کنند که در تیم سابق خود بازی می‌کردند. به همین دلیل باید زمان بگذرد تا یک تیم به هماهنگی لازم برسد. درست است از لحاظ نتیجه گیری به خوبی نتوانستیم انتظارات را برآورده نمایم. اما با توجه به اتفاقاتی که رخ داده و با توجه به  سبک بازی که ارائه می‌دهیم مطمئن هستیم نتایج تیم رفته رفته بهتر خواهد شد.

الجبوری در خصوص شرایط تیم و عدم گلزنی خود بیان کرد: همانطور که می‌دانید تیم ما بازیکنان با استعداد و تکنیکی را در اختیار دارد از همین رو مبنای بازی تیم ما بازی مالکانه است و با چرخش توپ به دنبال آن هستیم تا تیم حریف را وادار به اشتباه کنیم و یا با کارهای ترکیبی به گل برسیم. طبیعی است به هر حال برای هر بازیکنی این اتفاقات پیش می‌آید. به عنوان مثال در بازی با استقلال چند موقعیت داشتم که متاسفانه یا با بدشناسی و یا با درخشش مظاهری توپ ها تبدیل به گل نشد. بالاخره این بدشناسی تمام می‌شود و پای من هم به گلزنی باز می‌گردد. امیدوارم نه تنها من بلکه پای سایر بازیکنان به گلزنی باز شود تا تیم بتواند به شرایط مطلوبی برسد.

وی افزود: زمانی که شما در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرید و با بی دقتی به توپ ضربه می‌زنید این اتفاق شاید انگیزه شما را کم کند. اما در شرایطی که ضربه ای خوبی می‌زنید اما گلر به خوبی آن را مهار می‌کند این اتفاق باعث می‌شود انگیزه شما برای گلزنی بیشتر شود.  این شرایط انگیزه من را برای گلزنی در بازی های بعدی بیشتر بیشتر خواهد کرد.

مهاجم شهرخودرو درباره بازی بعد این تیم با سایپا گفت: شرایط بازیکنان و تیم خوب است. سایپا نیز تیم جنگنده و دونده‌ای می‌باشد و با بازی های که ارائه داده به خوبی ثابت کرده است تیم شایسته ای است. اگرچه در خانه با این تیم بازی داریم اما بازی سختی را در پیش خواهیم داشت. ما نیز به دنبال کسب پیروزی در این دیدار هستیم و ان‌شالله با تلاش بازیکنان و کادرفنی در این بازی موفق خواهیم شد.

الجبوری در مورد تجربه کار با مهدی رحمتی اظهار داشت: آقا مهدی و کادرفنی به خوبی در تلاش هستند که تیم بتواند به شرایط ایده‌آلی برسد. آقای رحمتی نیز از لحاظ فنی و اخلاقی بی نظیر است و شبانه روز پیگیر وضعیت تیم و بازیکنان هستند. به هرحال خود ایشان زمانی بازیکن بودند و یکی از بهترین گلرهای تاریخ فوتبال ایران هستند و به خوبی شرایط و  وضعیت بازیکنان را درک می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود زمانی که یکی از بازیکنان از نظر روحی بهم میریزد ایشان به خوبی مشکل فرد مورد نظر را حل می‌کنند. اگر بدشناسی ها دست از سر ما بردارند و کمتر فرصت سوزی کنیم مطمئن هستم تیم نتایج بهتری را خواهد گرفت.

وی در خصوص اهداف و آینده خود بیان کرد: تمام فکر و ذکر و هدف من این است که هر روز بهتر از روز قبل باشم. فعلا من یک قرارداد تقریبا بلند مدت را با شهرخودرو دارم و در خدمت آقای رحمتی و همچنین آقای حمیداوی هستم و با توجه به شرایطی که برای ما مهیا کردند از حضور در شهرخودرو راضی و خوشحال هستیم. تک تک بازیکنان لیگ برتر رویایی بازی در تیم ملی را در ذهن خود دارند و من نیز از قائده مستثنی نیستم و صد در صد به فکر این هستم تا روزی برای تیم ملی بازی کنم. هر انسانی در زندگی خود به دنبال یک هدفی است و من هم در تلاش هستم تا به لباس تیم ملی برسم و روزی لژیونر شوم.

لیگ برتر لیگ خلیج فارس شهرخودرو احمد الجبوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر