کد خبر: 1018575 A

با شروه سال جدید حالا لیونل مسی می‌تواند بدون هیچ مشکلی به هر تیمی که می‌خواهد بپیوندد.

به گزارش ایلنا، لیونل مسی تا پایان این فصل با آبی و اناری ها قرارداد دارد. با توجه به فرا رسیدن سال جدید میلادی، طبق قانون اتحادیه فوتبال اروپا، بازیکنانی که تنها ۶ ماه به پایان قراردادشان با باشگاهی باقی مانده باشد بدون مشکل می‌توانند با سایر باشگاه‌ها مذاکره کرده و برای آینده خود تصمیم‌گیری کنند.

با توجه به این قانون قرارداد لیونل مسی در پایان فصل با باشگاه بارسلونا به اتمام می رسد و او از روز گذشته با  شروع سال جدید به صورت قانونی و رسما مختار است با هر باشگاهی مذاکره کرده و حتی توافق کند. امروز نشریه مارکا تیتر یک خود را به این موضوع اختصاص داده و خبر از آزادی ستاره 33 ساله بارسلونا برای جدایی از این تیم داده است. او به دلیل اختلاف شدید با سران باشگاه بارسلونا در نظر داشت تا از این تیم جدا شود اما قانون اجازه این اتفاق را ندارد و بهترین بازیکن جهان در بارسلونا باقی ماند. این اتفاق موجب استعفای مدیران باشگاه شد.

البته لیونل مسی چند روز قبل در مصاحبه ای مدعی شد هنوز تصمیمی در مورد آینده نگرفته و همه چیز را به انتهای فصل موکول کرده است. دو تیم منچسترسیتی و پاری سن ژرمن به شدت خواهان جذب این بازیکن بزرگ بوده و مترصد فرصتی برای توافق با لیونل مسی و جذب او برای فصل آینده هستند. با این حال رسانه‌های اسپانیایی مدعی هستند که مسی یک‌فصل دیگر در بارسلونا باقی خواهد ماند و سپس برای ادامه دوران حرفه‌ای خود راهی آمریکا خواهد شد تا در اینتر میامی بازی کند.

بارسلونا فوتبال اروپا لالیگا مسی لیگ قهرمانان اروپا جدایی مسی از بارسلونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر