کد خبر: 1018508 A

لیگ برتر فوتبال بانوان|

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: توانستیم همه بازی های مرحله رفت گروهی را با پیروزی پشت سر بگذرانیم و در دور برگشت مسابقات باید با همین آمادگی جلو حریفان ظاهر شویم.

به گزارش ایلنا، مریم جهان نجاتی سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان پس از کسب پیروزی یازده بر صفر مقابل قشقایی شیراز اظهار داشت :بازی امروز مقابل قشقایی از بازی های معوقه هفته اول بود که به دلیل نا آمادگی این تیم در هفته اول برگزار نشد و این هفته به مصافشان رفتیم.

وی ادامه داد: امروز شاهد بازی خوبی بودیم موقعیت های زیادی داشتیم که توانستیم ۱۱ گل به ثمر برسانیم چتر نور . بهشت و فروزنده توانستند در این بازی گلزنی کنند و خود را به صدر جدول گلزنان لیگ برسانند افسانه چترنور با زدن ۵ گل ۱۱ گله شد و شبنم بهشت هم با زدن ۴ گل ۸ گل شد وبه ترتیب در رده های اول و سوم جدول گلزنان قرار گرفتند هستی فروزنده هم با دو گلی زد سه گله شد.

او درباره مصدومان تیمش گفت: زهرا علیزاده و لیلا معلم را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم حدیث بساط شیر مدافع سمت چپمان به دلیل مصدومیت در دقیقه ۲۵ تعویض شد و زهره عرفانی بازیکن جوانمان به جایش وارد زمین شد و درنیمه دوم فاطمه ستوده دیگر بازیکن جوانمان بازی کرد.

سرمربی تیم بانوان شهرداری سیرجان درباره به کارگیری جوانان گفت: هستی فروزنده و رقیه جلال نسب بازیکنان جوان و با کیفیتمان هستند که در دو بازی اخیر فیکس بودند.بر این اعقتاد هستم که بازی دادن به جوانان سطح کیفیت بازی شان را بالا تر می برد.

جهان نجاتی در رابطه با تیم حریف گفت: تیم قشقایی تیم نو پایی است و در ادامه راه برایشان آرزوی موفقیت دارم.

او در پایان گفت: به لطف خدا و تلاش بچه ها توانستیم همه بازی های مرحله رفت گروهی را با پیروزی پشت سر بگذرانیم و در دور برگشت مسابقات باید با همین آمادگی جلو حریفان ظاهر شویم.

شهرداری سیرجان لیگ برتر بانوان مریم جهان نجاتی تیم بانوان شهرداری سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر