کد خبر: 1018313 A

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: کسی که پیشکسوت والیبال است آیا می آید سرپرست تیم ملی بشود؟ کار سرپرست چیست؟

به گزارش ایلنا، مسعود آرمات در خصوص انتخاب رییس صنف کبابى هاى قزوین به عنوان به عنوان سرپرست تیم ملى والیبال نوجوانان سرپرست تیم ملى والیبال نوجوانان توضیحاتی ارائه داد:ایرادی دارد؟ واقعا متاسفم این طرز فکری که والیبالی ها دارند حالا خودش رستوران دار بوده و اینقدر تلاش کرده خودش شده رئیس صنف تالارها و چلوکبابی های یک شهر.جاهای دیگر را اعلام نمی کنم. ایشان مهندس است و خانم شان با دکترای تربیت بدنی، استاد دانشگاه و مدیر مدرسه است.

وی افزود: کسی که پیشکسوت والیبال است آیا می آید سرپرست تیم ملی بشود؟ کار سرپرست چیست؟ دنبال گرفتاری بچه ها، شناسنامه، پاسپورت و لباس بچه ها باشد و اردوها را هماهنگ کند.

او درباره عدم انتخاب پیشکسوتان به سرپرستی تیم والیبال اظهار داشت:تمامی عزیزانی که ما به عنوان پیشکسوت می شناسیم سرپرستی را قبول ندارند که ما بگوییم به عنوان سرپرست تیم ملی این کارها را بکنند. 

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: سرپرست تیم ملی را سرمربی انتخاب می کند و من ایشان را انتخاب کردم. فکر نمی کنم دلیل بدی باشد حالا چون ایشان رئیس صنف چلوکبابی است حتما ایشان خوب کار کرده که یک استان ایشان را به عنوان 

او در پایان تاکید کرد: از فدراسیون هم تشکر می کنم که این انتخاب را تایید کردند، سرپرست های دور قبل هم غیروالیبالی بودند ولی اینقدر هجمه به سمت صنف چلوکبایی وارد کردند و یک شیطنتی کردند اصلا نه رئیس صنف چلوکبابی ها، یک آدم بیکار ما باید شخصیت ایشان را حفظ بکنیم و با آبروی یک شخصیت بازی نکنیم.

تیم ملی والیبال نوجوانان والیبال ایران رئیس صنف چلوکبابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر