کد خبر: 1018282 A

کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان درباره بازی مقابل پرسپولیس تهران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، قاسم حدادی فر، کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان درخصوص تساوی برابر پرسپولیس تهران اظهار داشت: بازی سختی بود. تیم ما درگیر کرونا بود و کش و قوس های زیادی تجربه کردیم. با این حال امروز بازی خوبی را ارائه کردیم و حتی می توانستیم در دقایق پایانی برنده باشیم. از همین امروز برای بازی های بعدی برنامه ریزی و تلاش می کنیم چون جایگاه تیم ما اینجای جدول نیست. امیدوارم بتوانیم در هفته های بعدی امتیاز بگیریم و خودمان را بالا بکشیم.

وی درباره اینکه قبلا گفته بود بازی با پرسپولیس باید به خاطر کرونایی های این تیم لغو شود، افزود: یک سوءتفاهمی به وجود آمده بود. من از آن ها خواهش کردم. می دانم یک تیم و یک مجموعه چه سختی می کشد تا به فینال آسیا راه پیدا می کند. از همین احسان پهلوان بپرسید که بزرگترین حسرت زندگی ات چیست و می گوید اینکه نتوانستم در فینال آسیا بازی کنم. آن موقع تیم ما آمد تهران و آماده بازی بود که گفتند بازی لغو شده است. گلایه من این بود و شاید آن خبرنگاری که این صحبت را منتقل کرد، بد برداشت کرده بود. حرف من این بود که چرا مسئولان پرسپولیس می گفتند بازی باید سه بر صفر شود. تیم ما چه تخلفی انجام داده بود؟

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن درباره اینکه می گفتند بازیکنان شما باید دو بار تست می دادند، گفت: وقتی ایفمارک آمده و تست گرفته، ما دیگر چه کار باید بکنیم؟ آن ها ناظر بودند و همه چیز را دیدند. تعجب می کنم از آقای شکوری که به عنوان یک فرد فوتبالی چنین حرفی را می زند. من نیاز ندارم صداقت خودم را ثابت کنم. مردم خودشان بهترین قاضی هستند. پرسپولیس تیم بزرگی است و از نظر من قهرمان آسیاست.

پرسپولیس تهران ذوب آهن اصفهان قاسم حدادی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر