کد خبر: 1017987 A

کرمان به مورچه اتمی می‌نازد؛

مهاجم کوتاه قامت اما گلزن تیم مس کرمان برای این تیم این روزها آقایی می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پیمان میری که به مورچه اتمی فوتبال ایران مشهور است، از 14 امتیاز کسب شده تیم مس کرمان، بر روی 13 امتیاز آن نقش مستقیم داشته است. میری با 3 گل و 2 پاس گل موفق شده به تنهایی برای مس کرمان 13 امتیاز کسب کند و یک تنه این تیم را به بالای جدول برساند.

میری در هفته اول مقابل کل ریحان به امیر طاهر پاس گل داد. در بازی با شاهین بوشهر تک گل سه امتیاز تیمش را به ثمر رساند. وی هفته بعد، مقابل شهرداری آستارا به بابا محمدی پاس گل داد. مقابل نود ارومیه نیز همانند بازی با شاهین، تک گل سه امتیازی زد و این کار را در بازی با چوکا نیز تکرار کرد و با گلزنی مقابل تالشی‌ها، نشان داد که ارزشمندترین بازیکن این فصل مس است.

مورچه اتمی فوتبال ایران همچنین در بازی با فجرسپاسی که مس ۲-۰ بازی را واگذار کرد یک پنالتی برای تیمش کسب کرد که بابا محمدی آن را از دست داد و در بازی با خوشه طلایی ساوه نیز یک گل به ثمر رساند که با اشتباه مسلم داور مسابقه، آفساید اعلام شد.

مهاجم کوتاه قامت سابق نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم اراک که با این تیم‌ها موفق شد به لیگ برتر صعود کند و نقش پررنگی در این تیم‌ها داشت، باید دید که آیا میری این بار با تیم مس کرمان به لیگ برتر صعود خواهد کرد یا خیر.

مس کرمان لیگ یک پیمان میری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر