کد خبر: 1017958 A

مربی تراکتور گفت: تعویض شجاعی در نیمه دوم اتفاق افتاد که ربطی به مصدومیت نداشت. برای رسیدن به گل این تعویض را انجام دادیم و هیچ تعویضی از قبل فیکس نشده است.

به گزارش ایلنا، عباس چمنیان مربی تراکتور بعد از تساوی بدون شاگردانش مقابل شهرخودرو گفت: یک نکته قبل اینکه درباره بازی صحبت کنم می‌گویم همه می‌دانیم روح فوتبال زیبا است و انتظار داریم همه به ارائه بهتر فوتبال کمک کنند. انتظار از داوران است که اجازه به تیم هایی که فوتبال ساکن انجام می‌دهند، ندهند. تراکتور همیشه دنبال بازی زیبا است. تیم شهر خودرو به دنبال تاخیر در بازی بود که این به عهده داور است. یک بخش زیادی از بازی شرایط به سمت پیش رفت جلو بازی گرفته شد.

او در خصوص تغییر ساعت بازی اظهار داشت: از سازمان لیگ در خواست کردیم بازی را به دلیل سرما در ساعت 15 برگزار کنند که این اتفاق رخ نداد. قسمت زیادی از بازی توپ در اختیار ما بود. اگر شهر خودرو از لاک دفاعی خارج می‌شد بازی بهتری را می‌دیدیم. باید به تیم شهرخودرو به دلیل سبک بازی‌اش و کسب این یک امتیاز تبریک گفت.

مربی تراکتور دربارهتعوض شجاعی تصریح کرد: اشکان دژاگه در نیمه اول به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد و تعویض شجاعی در نیمه دوم اتفاق افتاد که ربطی به مصدومیت نداشت. برای رسیدن به گل این تعویض را انجام دادیم و هیچ تعویضی از قبل فیکس نشده است.

تراکتور شجاعی دژاگه چمنیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر