کد خبر: 1017957 A

مربی شهرخودرو گفت: باید از بچه هایمان تشکر کنم که به نحو احسن چیزی که آقای رحمتی اشاره کرده بود را انجام دادند.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی مربی شهر خودرو بعد از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تراکتور گفت: ضمن خسته نباشید به هر دو تیم، هر دو تیم بازی خوبی را ارائه کردند مخصوصا تیم خودمان. باید از بچه هایمان تشکر کنم که به نحو احسن چیزی که آقای رحمتی اشاره کرده بود را انجام دادند. دفاع تیمی ما خیلی خوب بود و توانستیم دروازه مان را حفظ کنیم و با یک امتیاز زمین را ترک کنیم. جا دارد از تمام خطوطمان به خاطر بازی خوبمان تشکر کنیم. موقعیت داشتیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم اما به هر حال فوتبال است و بازی در زمین تراکتور سخت است.

وی افزود: هر دو نیمه متفاوت بود اما فکر کنم در ثانیه های اخیر می‌توانستیم به گل برسیم اما شانس با ما یار نبود. از هر دو تیم تشکر دارم و همچنین از مردم آذربایجان که میزبانی خوبی از ما داشتند.

نوازی درخصوص علت کم گل بودن بازی عنوان کرد: شرایطی که ما در این هفته هم داشتیم و کار کردیم، بر اساس نفرات تیم حریف بود. وظیفه خط دفاعی ما آنچه بود که دیدید، طبیعی بود که تیم پرستاره تراکتور فشار بیاورد. ما اصلا قصد دفاع کردن نداشتیم و بر حسب اتفاقات فوتبال نظیر لو دادن توپ و دفع کردن، اینطور شد. خط هافبک ما مقابل خط هافبک تراکتور خوب عمل کرد و موقعیت گل هم داشتیم. از اول بازی هم ما از جلو پرس کردیم و پرسمان هم جواب داد و می‌توانستیم گل هم بزنیم. اما به هر حال شانس یاری نبود. هر دو تیم تلاش کردند و فوتبال ایده آلی را داشتند.

لیگ برتر نوازی شهر خودرو لیگ بیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر