کد خبر: 1017471 A

داوری را برای استقلال انتخاب می‌کنند که دومین قضاوتش است

پیشکسوت استقلال می‌گوید بیشتر شاکله تیم در این فصل حفظ شده است.

به گزارش ایلنا، اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید حمایت‌ها از تیم فکری می‌تواند به او کمک کند تا در ادامه راه به اهدافش دست پیدا کند. 

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

 استقلال در فصل جاری با مربیان جدید که همگی در گذشته در این توپ می‌زدند کار خود را آغاز کرد. خوشبختانه ۹۰ درصد شاکله تیم حفظ شد؛ هر چند یکی دو مهره کلیدی را از دست دادیم. در ۷ هفته ابتدایی لیگ، استقلال فراز و نشیب‌های زیادی داشت؛ اما این تیم نیاز به زمان دارد. به نظر من استقلال دومین تیم پرمهره لیگ است و توقعی که از این تیم می‌رود قهرمانی است. هواداران هم از استقلال چنین توقعی دارند و امیدوارم در پایان فصل این تیم بتواند هوادارانش را خوشحال کند.

انتقادات به فکری را چطور می‌بینید؟

به هر حال آرزوی همه بازیکنان سابق استقلال، مربیگری در این تیم است. فکری یکی از استقلالی‌های متعصب‌ است و سرمربیگری او در استقلال هم خواست خدا بود و امیدوارم بتواند موفق باشد. در کنار فکری هم بزرگانی همچون مظلومی و مرفاوی حضور دارند که هر کدام از آنها وزنه‌ای برای استقلال هستند. 

استقلالی‌ها به داوری هم معترض هستند؟

متاسفانه داوری‌ها به ضرر استقلال است. داوری را برای بازی استقلال انتخاب کردند که دومین قضاوتش در لیگ است. استقلال تیم بزرگی است و باید در انتخاب داوران برای بازی‌های این تیم دقت بسیار بیشتری شود.

حمایت‌ها از استقلال کارساز است؟

همیشه گفته‌ام که صبر و حوصله در کنار حمایت جواب می‌دهد. هواداران می‌دانند که انتقادات بی اساس یکسری نباید احساسات آنها را درگیر کند و مقابل موج تخریب‌ها می‌ایستند. این کادرفنی عمرش را برای استقلال گذاشته و یقینا از انتقادات سازنده استفاده می‌کند اما یکسری دشمنی‌ها واضح است و تیم تلاش می‌کند که با نتایج مناسب و جایگاه موفق هواداران را شاد کند. نگرانی هواداران طبیعی است اما غرض‌ورزی برخی حواشی‌ای ایجاد می‌کند که با احساس پاک برخی هواداران بازی می‌کند، مطمئن باشید این تخریب‌ها به هیچ عنوان روی هیچ یک از اعضای کادرفنی تاثیرگذار نیست.

استقلال اصغر حاجیلو لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر