کد خبر: 1017386 A

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با تمجید از عملکرد شاگردانش مقابل سایپا تهران از جایگاه کسب شده در جدول رده بندی ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی پس از کسب تساوی یک بر یک تیمش در بازی خارج از خانه مقابل سایپا تهران گفت: وظیفه است و باید همکاری کرد و از تدارکات و مسئول پشتیبانی تیم هم تشکر کرد همه تیم‌ها  در این روزهایی کرونایی برای نظافت کمک می‌کنند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

او ادامه داد: در مورد مسابقه باید بگویم نیمه اول تیم برتر میدان بودیم اما در نیمه دوم 20-25 دقیقه شرایط خوبی نداشت و گل خوردیم. بازیکنان ما از نظر روحی و روانی شرایط خوبی داشتند و این حس به آنها دست داد که می‌توانیم بازنده نباشیم توانستیم به بازی برگردیم و در دقایق پایانی گل بزنیم.

او درخصوص صدرنشینی تیمش گفت: بازی به بازی و هفته به هفته جلو می‌رویم و سعی می‌کنیم امتیازهای از دست داده را در بازی‌های خانگی جبران کنیم. ما به جدول نگاه نمی‌کنیم و سعی می‌کنیم پایان خوبی داشته باشیم و زود است که بگوییم تیمی قهرمان می‌شود و کدام تیم سقوط می‌کند. هواداران را در بازی‌های خانگی نداریم اما تلاش می‌کنیم نیمی از قدرت مان هوادران هستند که آنها را همراه نداریم و تلاش می‌کنیم مردم آبادان را خوشحال کنیم

سرمربی صنعت نفت درباره برنامه ریزی لیگ برتر هم گفت: همه صحبت‌ها شده است و در این مقطع سازمان لیگ چاره‌ای جز این برنامه ندارد و همه تیم‌ها باید کمک کنند قبلا نباید به این روز می‌افتادیم بازی‌هایی که بدون دلیل لغو شدند این هجمه و مشکل را به وجود آوردند و باید دست به دست هم بدهیم تا مردم را خوشحال کنیم.

صنعت نفت آبادان سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر