کد خبر: 1016852 A

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک 2020 عصر امروز با حضور در سالن شماره 9 آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، نصرالله سجادی به همراه پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، بهداد سلیمی مشاور رئیس کمیته در امور قهرمانان، فرید فتاحیان مدیر اموربین الملل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بوکس به منظور آمادگی ملی پوشان برای حضور در مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک  (خرداد ماه سال آینده در پاریس )، بازدید کردند.

در این بازدید حسین ثوری رئیس و حمید رضا قبایی زاده دبیر فدراسیون بوکس و استکی سرمربی تیم ملی بوکس به همراه دیگر مربیان نیز حضور داشتند که ثوری در ابتدا گزارشی از شرایط اردو نشینان ارائه کرد.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ ضمن خداقوت به ورزشکاران و کادرفنی تیم ملی بوکس از زحمات ثوری قدردانی کرد و تلاش شبانه‌روزی و بی وقفه او را  نقطه قوتی خواند که باعث پیشرفت بوکس خواهد شد.

سجادی در این بازدید خطاب به ورزشکاران تاکید کرد: با توجه به قطعی شدن برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو و تنها ۷ ماه فرصت باقی مانده، باید تمامی تلاش خود را بکار بگیرید که ابتدا در مسابقات کسب سهمیه حضوری موفق داشته باشید و مرحله بعد از انتخاب شدن نیز تلاش خود را برای حضوری موفق در المپیک به کار گیرید.

وی افزود: اکثر شما ورزشکاران جوان هستید و باید بدانید که فقط کسب سهمیه مهم نیست بلکه حضوری موفق در المپیک نیز اهمیت  دارد. چراکه این فرصتی است که معلوم نیست دوباره به دست بیاید پس تمامی لحظات باقیمانده تا المپیک را قدر بدانید و تمام تلاش خود را به کار گیرید.

سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک تصریح کرد: خوشبختانه طی جلساتی که با ثوری و کادر فنی بوکس داشتیم از اوایل شرایط ویژه شیوع کرونا، شما اردوهای منظمی برگزار کردید و این فرصتی است که شاید تمامی کشورها نداشته باشند. پس از این شرایط  بهره ویژه ببرید. به رئیس فدراسیون تاکید کردم تا شرایط و امکانات لازم برای شما را فراهم کند. ما و دکتر صالحی امیری نیز منابع مالی شما را تامین خواهیم کرد و از این به بعد برای مشاهده تمرینات شما بیشتر به اردوها خواهیم آمد.

در ادامه این بازدید بهداد سلیمی خطاب به ورزشکاران گفت: اکثر آدم‌ها از نظر جسمی باهم برابر هستند آنچه باعث برتری می شود ذهن است، کسی که در ذهنش خودش را روی سکوی المپیک ببیند قطعا به مدال المپیک خواهد رسید پس علاوه بر تمرینات جسمی سعی کنید ذهن خود را برای این میدان بزرگ آماده کنید.

احسان روزبهانی نیز ضمن تشکر و قدردانی از کادر سرپرستی کاروان اعزامی به المپیک ۲۰۲۰  به نمایندگی از ورزشکاران گفت: من همیشه به شرایط بوکس انتقاد داشتم اما در حال حاضر شرایط خیلی خوب است و واقعا بچه ها جوان و با انگیزه هستند حمایت های کمیته و بازدید از اردو نیز انگیزه و امید را در بچه ها دو چندان می‌کند امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد.

نصرالله سجادی‌ تیم ملی بوکس ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر