کد خبر: 1016581 A

مسئولان باشگاه تراکتور از شجاعی خواسته‌اند اگر نمی‌خواهد سرمربی دائم این تیم شود حداقل تا نیم فصل مسئولیت را بر عهده بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مسعود شجاعی، کاپیتان تیم تراکتور که پس از قطع همکاری این باشگاه با علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی موقت در 3 دیدار اخیر این تیم مشغول به فعالیت بوده با وجود اصرار مسئولان باشگاه تا کنون قبول نکرده به عنوان سرمربی دائم با این تیم همکاری داشته باشد.

شجاعی که سال آخر فوتبال خود را سپری می‌کند و تصمیم دارد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی کند قصد دارد در این ماه‌های آخر تمرکزش روی بازی خود باشد و مسئولیت سرمربیگری باعث می‌شود نتواند به عنوان بازیکن در زمین حاضر شود و در 3 بازی گذشته هم از روی نیمکت به هدایت تیمش پرداخته است.

اگرچه مسئولان تراکتور به شجاعی گفته بودند نهایتاً بعد از 2 بازی سرمربی جدید انتخاب می‌شود و او به این شرط هدایت موقت تراکتور را پذیرفته بود ولی او در دیدار سوم مقابل صنعت نفت هم سرمربی ماند و این موضوع برای بازی چهارم مقابل شهر خودرو هم تمدید شده و باعث دلخوری شجاعی از مسئولان باشگاه شده است.

از طرفی با تاکید زنوزی تراکتوری‌ها همچنان تاکید دارند تا شجاعی سرمربی دائمی تراکتور شود و مالک تراکتور در صحبت‌های دو روز قبل خود وعده قرارداد طولانی مدت و حمایت از او حتی در صورت نتیجه نگرفتن داده تا با این شکل رأی او را برای پذیرش این مسئولیت جلب کند. اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده است.

حالا شنیده می‌شود مسئولان تراکتور قرار است در صورتی که موفق به جلب رضایت شجاعی برای هدایت دائمی این تیم نشدند از او بخواهند تا نیم فصل این مسئولیت را بر عهده داشته باشد تا در آن مقطع فرصت انتخاب سرمربی جدید را داشته باشند.

از طرفی احتمال اینکه اجازه جذب مربی خارجی تحت یک سری شرایط در پنجره زمستانی به تیم ها داده شود وجود دارد و به همین دلیل تراکتوری‌ها قصد دارند در صورت عدم توافق با شجاعی، تا نیم فصل انتخاب سرمربی جدید را به تاخیر بیاندازند تا در آن مقطع امکان جذب مربی خارجی فراهم شود.

باید دید شجاعی در نهایت برای پذیرش هدایت دائم تراکتور یا ماندن در این سمت تا نیم فصل رضایت می‌دهد یا نه.

لیگ برتر فوتبال مسعود شجاعی تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر