کد خبر: 1016521 A

هافبک تیم ذوب آهن از تقابل تیمش با پرسپولیس صحبت کرد.

دانیال مومنی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار ذوب آهن مقابل گل گهر اظهار داشت:  گل‌گهر واقعاً با توجه به حضور پر تعداد بازیکنان با تجربه و مربی کاملاً کارکشته در حال حاضر یکی از بهترین تیم‌های لیگ بیستم است که فوتبالی مدرن را ارائه می‌کنند. ما می‌دانستیم بازی سختی مقابل این تیم داریم و می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم ولی بدشانسی و مسائل دیگر مانع پیروزی ما شد.

وی در مورد عملکرد ذوب آهن تا اینجای فصل هم توضیح داد: ما شاید نتایج خوبی نگرفته باشیم و جایگاه مناسبی در جدول نداشته باشیم ولی هرکس بازی‌های ما را دیده باشد تایدی می‌کند که عملکرد فنی خوبی داشتیم. خدا را شکر بعد از تغییرات و جدایی زیاد بازیکنان تیم با درایت کادر فنی از اولین بازی لیگ امسال تیم کاملاً خوب بازی کرد و با اینکه در بازی با فولاد کامبک زدیم و داشتیم طعم شیرین اولین برد را می‌چشیدیم اشتباه فاحش در قصاوت باعث گرفتن خطایی شد که با اینکه با محوطه جریمه فاصله داشت  پنالتی اعلام شد و نتیجه مساوی شد.

هافبک ذوب آهن در مورد تغییر زمان بازی با پرسپولیس و اعتراض باشگاه هم گفت: با اینکه بیشترین آسیب  در بحث کرونا گریبان ذوب آهن را گرفت و بیشترین مبتلا را داشتیم به احترام قانون تیم بطور ناقص با اکثریت جوانان به تهران رفتیم و خدا را شکر جای تشکر از عوامل باشگاه دارد که امکانات پروازی و هتل خوب مهیا کردند ولی صبح مسابقه در هنگام صرف صبحانه مطلع شدیم که بازی کنسل شده. الان هم من تابع نظرات باشگاه هستم و قطعاً مدیران محترم پیگیر جابجایی ها در زمان مسابقات هستند. به هر حال قانون مداری برای باشگاه بزرگ ذوب آهن همیشه از اهمیت برخورد بود و خدا رو شکر با توجه به اینکه هم اکنون حداکثر بازیکنان درمان شده و حضور دارند هم قسم شده‌ایم تا آنچه در توان داریم برای موفقیت ذوب آهن اصفهان در بازی‌های پیش رو  بگذاریم.

مومنی در مورد بازی با پرسپولیس هم گفت: خدا را شکر در بازی‌های گذشته از لحاظ سیر صعودی عملکرد خوبی داشتیم و در ایجاد و خلق موقعیت یکی از بهترین‌ها بودیم. شاید بدشانسی و اشتباهات سهوی داوران در نگرفتن پنالتی کمی از برد دورمان کرده اما با توجه به قابلیت بالای بازیکنان‌مان مخصوصاً بزرگان تیم که همیشه ما جوانتر ها را مورد حمایت قرار می‌دهند هیچ نتیجه‌ای دور از انتظار نیست. ما تشنه برد هستیم و با احترام به همه تیم‌ها برای برد تلاش می‌کنیم. پرسپولیس تیمی است که از بازیکنان و کادر مجربی برخوردار است و همین موضوع برای ما هم صادق است و همگی به موفقیت امیدواریم.

وی در مورد عملکرد خودش هم در دیدارهای اخیر گفت: در مورد عملکرد فردی خودم بهتر است اعضای کادر فنی نظر دهند اما من در زمان تمرینات و بازی‌ها با تمام وجود مثل یک سرباز می‌جنگم و در اجرای دستورات تاکتیکی و توصیه‌های مربیان تمام وجود و توانم را بکار می‌گیرم. من برای موفقیت ذوب آهن از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد امیدوارم خدا هم در این مسیر همچون گذشته به پیشرفتم کمک کند.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان دانیال مومنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر