کد خبر: 1016233 A

وینگر سایپا در مورد تقابل با پیکان و گلزنی در این دیدار صحبت کرد.

رضا جعفری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی مقابل پیکان اظهار داشت: بازی با پیکان بازی خوبی بود و برتری در اکثر دقایق با ما بود ولی متاسفانه مثل اکثر دیدارهای قبلی که به تساوی رسیدیم نتوانستیم حقمان را در زمین بگیریم و 3 امتیاز بازی را از دست دادیم و به نظرم اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم باید با اختلاف پیروز می‌شدیم.

وی در مورد گلزنی در این بازی گفت: من خودم هافبک راست هستم و مهاجم نیستم ولی خب برای کمک به تیم بعضی وقت‌ها لازم است از شعاع تاکتیکی خودت خارج شوی و به کمک خط حمله بروی و در آن موقعیت هم من احساس کردم فضای خوبی برای نفوذ دارم و خوشبختانه توانستم روی توپ اثر بگذارم و دروازه را باز کنم. اینکه می‌گویند گل من عجیب بود هم نمی‌دانم واقعاً کجایش عجیب بود و در فوتبال روز دنیا مشابه این گل زیاد اتفاق می‌افتد.

هافبک سایپا افزود: دیگر در فوتبال نمی‌شود فقط با حرکات قابل پیش بینی به گل رسید چون تیم حریف برای آن آماده است و باید از همه اجزای بدنت استفاده کنی و به هر شکل که شده توپ را وارد دروازه کنی. زلاتان نمونه بارز این موضوع در فوتبال دنیاست که با همه جای بدنش به اشکال مختلف گل زده است. حتی بازیکنان جایی که از چشم داور پنهان بماند سعی می‌کنند با دست هم گل بزنند که البته VAR باعث شده این کار سخت شود.

جعفری در مورد تساوی های زیاد سایپا هم گفت: متاسفانه دلیلش همان است که گفتم و قدر موقعیت‌ها را نمی‌دانیم و در اکثر بازی هایی که مساوی کردیم حقمان برد بود. حتی در بازی با پرسپولیس که اکبرمنادی چند توپ خوب گرفت و می‌گفتند باید می‌باختیم ما هم چند فرصت خیلی خوب داشتیم و حامد لک ستاره تیمشان بود. می‌خواهم بگویم اگر دقت بیشتری داشتیم الان جزو تیم های بالای جدول بودیم ولی خدا را شکر که فاصله تیم‌ها نزدیک است. شما نگاه کنید ما فقط یک باخت داریم ولی سه تیم اول جدول 2 باخت دارند.

وی در مورد بازی مقابل صنعت نفت هم توضیح داد: بازی سختی خواهد بود و جایگاه صنعت نفت در جدول و نتایجی که جلوی تیم های قدرتمند مثل گل گهر و استقلال و تراکتور کسب کردند نشان از قدرت آنها دارد ولی ما دیگر نمی‌خواهیم امتیاز از دست بدهیم و در این بازی محکوم به برد هستیم.

حجم ویدئو: 2.45M | زمان ویدئو: 00:00:40
سایپا لیگ برتر فوتبال رضا جعفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر