کد خبر: 1016102 A

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اعلام کرد این باشگاه به تعویق دیدار مقابل پرسپولیس معترض است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ساعتی پیش سازمان لیگ برتر فوتبال اعلام کرد دیدار پرسپولیس - ذوب آهن معوقه از هفته ششم لیگ برتر که قرار بود روز چهارشنبه هفته جاری برگزار شود با یک روز تاخیر و روز پنجشنبه برگزار خواهد شد. این درحالیست که باشگاه ذوب آهن نسبت به این موضوع معترض است.

رسول کربکندی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: من واقعاً نمی‌دانم دیگر چه باید گفت و اعتراضمان را به کجا باید ببریم و مسئولان محترم هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند و زومان هم به جایی نمی‌رسد. ما سری قبل هزینه زیادی کردیم و به تهران سفر کردیم و هتل گرفتیم و آماده بازی بودیم که بی دلیل آمدند و گفتند بازی لغو شده است و حالا هم در حالیکه برای روز سه شنبه دوباره کلی هزینه کردیم و پرواز چارتر گرفتیم نیم ساعت قبل برای ما نامه زدند که بازی یک روز عقب افتاده است.

وی افزود: همیشه وقتی قرار است زمان یک بازی تغییر کند نظر دو باشگاه را می‌خواهند و از چند روز قبل اطلاع می‌دهند که قرار است چنین تصمیمی گرفته شود ولی ما همزمان با رسانه ها متوجه چنین موضوعی می‌شویم. با این اتفاق همه برنامه ریزی های ما هم برای بعد از بازی دچار مشکل می‌شود.

سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن در ادامه گفت: با این رفتارهایی که مسئولان انجام می‌دهند ذهنیت هایی که در خصوص جانبداری از یک تیم خاص در جامعه وجود دارد تقویت می‌شود و ظاهراً باید یک سری مسائل را قبول کنیم. چون پرسپولیس در زمین نامناسب بازی کرده باید بازی هفته بعدش یک روز به تاخیر بیافتد؟ ظاهراً مسئولان در برنامه ریزی شان فقط یک تیم را در نظر می‌گیرند و به فکر سود ضرر سایر تیم‌ها نیستند.

کربکندی در پایان عنوان کرد: ما نسبت به این تصمیم اعتراض داریم و از طریق رسانه شما اعتراض باشگاه ذوب آهن را به گوش مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ می‌رسانم و حتما نامه نگاری هم خواهیم داشت هر چند بعید می‌دانم فایده ای داشته باشد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر