کد خبر: 1015871 A

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از همان ابتدا هم نگران شیطنتها بودم که تیم نتیجه نگیرد. شیطنت‌هایی که با ایجاد حواشی از سوی عده‌ای آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال، در خصوص ارزیابیش از شرایط آبی‌های پایتخت، گفت: من از ابتدا حامی فکری بوده و هستم. از همان ابتدا هم نگران شیطنتها بودم که تیم نتیجه نگیرد. شیطنت‌هایی که با ایجاد حواشی از سوی عده‌ای آغاز شد. از صفر تا صد این کادرفنی آبی است. من از دیدن این کادر کنار زمین خوشحالم. هرکدام از پیشکسوتان اگر نظری دارد، باید برود سر تمرین و به خود محمود نکات مدنظرش را بگوید. 

وی افزود: من محمود را می شناسم و او همه تلاشش را می‌کند تا تیم به نتیجه برسد. محمود باید علاوه بر مسائل فنی، روی کارهای روحی روانی بازیکنان هم کار کند. من هنوز به این تیم امیدوارم. ما همگی باید به تیم کمک کنیم. کسانی که در کنار محمود هستند وظیفه سنگینی دارند و باید به خوبی او را کمک کنند. اگر استقلال خدایی نکرده با فکری نتیجه نگیرد، همه ما ضرر کرده‌ایم. پیشکسوتان محترم بدانند که با حمله به فکری و استقلال، کمکی به تیم نکرده‌اند. پس باید همه حامی تیم باشیم تا ان‌شاءالله به زودی تیم روی نوار برد بیافتد.

استقلال محمود فکری اصغر حاجیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر