کد خبر: 1015857 A

هافبک دفاعی سایپا در مورد تقابل با پیکان و دیدار هفته بعد این تیم صحبت کرد.

مهرداد عبدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سایپا مقابل پیکان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. متاسفانه زود روی کی غافلگیری و عدم تمرکز گل خوردیم ولی در ادامه توانستیم گل خورده را جبران کنیم و فرصت های زیادی هم داشتیم تا گل دوم را بزنیم و به نظرم حقمان این بود که پیروز شویم ولی مثل خیلی از بازی های قبلی به حقمان نرسیدیم.

وی در مورد پخش زنده این بازی هم گفت: اتفاق خیلی خوبی بود. معمولا بازی های پیکان و سایپا به دلیل اینکه می‌گویند مخاطب ندارند پخش نمی‌شود و این موضوع همیشه برای بازیکنان این دو تیم ناراحت کننده است ولی سایپا و پیکان تیم های ریشه دار و قدیمی فوتبال هستند و باید بیشتر به آنها بها داده شود و خدا را شکر هر کس بازی را دیده می‌گوید از آن لذت برده است.

هافبک دفاعی سایپا در مورد عملکردش در فصل جاری گفت: فکر می‌کنم عملکرد بدی نداشتم ولی خب همیشه تلاش می‌کنم بهتر و بهتر شوم و هیچ وقت از خودم راضی نیستم و برای همین دوست دارم بازهم بهتر از این عمل کنم.

عبدی با اشاره به هم پستی بودنش با سرمربی و مربی سایپا توضیح داد: بله هم آقای صادقی خودش هافبک دفاعی بوده و هم آقای رحمتی و این یک فرصت خوبی برای من است که از حضور این دو نفر در کادرفنی به بهترین شکل استفاده کنم و تجربیات آنها را در بهتر شدن خودم به کار ببرم و همیشه از راهنمایی‌هایشان استفاده می‌کنم.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند روزی جای ابراهیم صادقی را بتواند در سایپا بگیرد هم گفت: جای آقای صادقی را نمی‌شود گرفت ولی ایشان نماد وفاداری به پیراهن یک تیم است و من هم نمی‌دانم در آینده چه پیش می آید ولی در سایپا راحتم و از حضور در این تیم احساس خوبی دارم و اگر فرصتش باشد بدم نمی آید سالها در این تیم بمانم و کاپیتان شوم و شاید ابراهیم صادقی آینده سایپا باشم.

هافبک سایپا در مورد اینکه رفتار خودش هم در زمین نشان از آمادگی ذهنی اش برای کاپیتانی دارد، توضیح داد: من خیلی دوست ندارم به داوران اعتراض کنم ولی اینکه معمولاً در صحنه ها حاضر می‌شوم اولاً به این دلیل است که در پستی بازی می‌کنم که باید به همه جای زمین سرک بکشم و معمولا در بطن اتفاقات زمین هستم و ثانیا با توجه به جوان بودن شاکله تیم ما بهتر است ما چند بازیکن که کمی با تجربه تر هستیم در صحنه ها حاضر باشیم و بازیکن جوان صورت خوبی ندارد به داور زیاد اعتراض کند.

عبدی در مورد بازی مقابل صنعت نفت هم گفت: تیم خیلی خوبی هستند و این هفته هم تراکتور را شکست دادند ولی ما می خواهیم هر 3 امتیاز این بازی را به دست بیاوریم و اگرچه کار سختی داریم برای رسیدن به این هدف همه کار می کنیم.

سایپا لیگ برتر فوتبال مهرداد عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر