کد خبر: 1015855 A

مدافع جوان سایپا از عملکرد خودش در دیدار با پیکان راضی است.

طاها شریعتی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سایپا مقابل پیکان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و دربی خودروسازها همیشه جذاب است و فکر می‌کنم هرکس بازی را دیده باشد از آن لذت برده است. متاسفانه ما مثل اکثر بازی‌های قبلی دچار بدشانسی شدیم و حقمان در این بازی که 3 امتیاز بود را نگرفتیم.

وی در مورد عملکرد خودش هم گفت: بعد از چند هفته غیبت به ترکیب تیم برگشتم و فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتم و کادرفنی هم فکر می‌کنم از عملکردم راضی بود و امیدوارم در ادامه هم بتوانم با کیفیت خوبی در خدمت سایپا باشم و بتوانم عملکرد مفیدی از خودم به نمایش بگذارم.

مدافع سایپا در مورد تعداد مساوی های زیاد این تیم توضیح داد: تیم ما تغییراتی داشته که باعث شده کمی هماهنگ شدن بازیکنان زمان ببرد و یکی از مشکلاتی که داشتیم این است که فرصت زیاد از دست می‌دهیم ولی رفته رفته این موضوع بهتر شده و از این هم بهتر خواهد شد و امیدوارم در ادامه مزد بازی های خوبمان را بگیریم.

شریعتی در مورد پخش زنده بازی مقابل پیکان هم گفت: اتفاق خیلی خوبی بود اکثر بازیکنان تیم ما جوانانی هستند که با این کار انگیزه بالایی پیدا می‌کنند و این موضوع برای آینده فوتبال ایران هم خوب است که بازی تیم هایی که رو به جوانگرایی می‌آورند پخش شود.

وی در رابطه با بازی مقابل صنعت نفت هم اظهار داشت: تیم خیلی خوبی هستند و یقه تیم های مدعی جدول را در هفته های گذشته گرفتند و این نشان می‌دهد کیفیت بالایی دارند ولی ما قصد داریم از امتیاز میزبانی به نحو احسن استفاده کنیم و این بار دیگر نوبت پیروزی و کسب هر 3 امتیاز است.

مدافع سایپا در مورد بحث لژیونر شدنش که در 1-2 سال اخیر مطرح بوده هم گفت: من فعلاً تمام تمرکزم روی سایپا است و می خواهم در خدمت این تیم در لیگ برتر باشم و به لژیونر شدن فکر نمی‌کنم.

سایپا لیگ برتر فوتبال طاها شریعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر