کد خبر: 1015577 A

مدافع نساجی در خصوص گلزنی اش در دیدار مقابل پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

مجتبی بیژن مدافع نساجی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص تساوی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی سختی بود. می‌دانستیم که مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم. آنها دو بار به فینال آسیا راه پیدا کردند و روند خیلی خوبی هم داشتند حتی پیش از این بازی، یک گل هم دریافت نکرده بودند.

وی ادامه داد: زمین بازی در 10 دقیقه اول خوب بود اما پس از آن به دلیل بارندگی شدید، دو تیم نتوانستند بازی خود را ارائه دهند و بیشتر بازی درگیرانه و فیزیکی بود. توانستیم یک امتیاز بگیریم و دست خالی از زمین خارج نشویم.

بیژن در خصوص گلزنی‌اش در این بازی افزود: بعد از بازی مقابل مس رفسنجان، شادی گلی را برای گلزنی در این بازی انتخاب کرده بودم و خیلی دوست داشتم در این بازی گل بزنم اما ای کاش نساجی همراه با گل من 3 امتیاز را نیز کسب می‌کرد. این تساوی باعث شد تا نساجی از فشاری که در این چند وقت اخیر به تیم وارد شده، خارج شود.

مدافع نساجی در خصوص اینکه ورزشگاه وطنی قائمشهر از لحاظ امکاناتی در سطح پایینی قرار دارد، اینگونه توضیح داد: بازی کردن در چمن مصنوعی سخت است و وقتی هم باران می‌بارد سخت‌تر. شما دیدید در طول بازی، توپ مدام به اصطلاح فوتبالی‌ها پله می‌شد و ضربه زدن را سخت می‌کرد. 70 درصد زمین را آب فرا گرفته بود و در این مورد باید بگویم استادیوم وطنی اختصاصی نساجی نیست که هزینه‌های آن را مالک تقبل کند. مسئولان استان هم باید در این بین همکاری کنند.

بیژن در خصوص دیدار هفته آینده مقابل فولاد در اهواز گفت: هم پرسپولیس و هم فولاد جزو سه تیم خوب چند سال اخیر لیگ ما هستند. امسال هم همین روند را ادامه دادند و ما باید تلاش کنیم تا با یک ریکاوری خوب از اهواز دست پر برگردیم.

نساجي مازندران مجتبی بیژن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر