کد خبر: 1015539 A

یک سال است به فوتبال آمده است

هافبک ماشین‌سازی در خصوص اتفاقات پیش آمده دیدار برابر نفت مسجد سلیمان توضیح داد.

ایمان باصفا هافبک ماشین‌سازی در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص اتفاقات پیش آمده در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: تیم ماشین‌سازی شرایط حساسی دارد و هر بازی برای ما حکم مرگ و زندگی دارد. سر یک اتفاق و برعکس جریان بازی، یک گل دریافت کردیم در حالی که اگر بازی را دیده باشید، کل بازی در دست ماشین‌سازی بود.

وی ادامه داد: یکی از بهترین بازی‌هایمان مقابل نفت مسجدسلیمان بود. متاسفانه بازی را باختیم اما آنها هم خیلی داستان درست کردند.

باصفا افزود: در طول بازی روی هر ضربه ایستگاهی، دروازه‌بان حریف فحش ناموسی می‌داد و باعث برهم زدن تمرکز تیم ما می‌شد. وقتی بازی تمام شد یکی از بازیکنان آنها که نمی‌خواهم اسم او را ببرم شروع به تحریک کردن بازیکنان ما کرد به سمت وی رفتم و به او گفتم بازی تمام شده و به رختکن برود. نکته جالب اینکه دروازه‌بان آنها یک استارت 200 متری از دروازه خودی به وسط زمین زد و به شروع به بد و بیراه گفتن کرد. اگر عکس‌ها را هم ببینید من وسط زمین بودم و اگر بنده شروع کننده فحاشی‌ها بودم او می‌شنید و واکنش نشان می‌داد.

هافبک ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان یک سال است به فوتبال آمده و این هم حاشیه‌سازی می‌کند. دادن فحش‌های ناموسی، شوخی‌بردار نیست و باید یک تصمیم قاطع در خصوص این بازیکنان بگیرند. متاسفانه بازیکنان بی‌تجربه به لیگ برتر می‌آیند و دست به چنین کارهایی می‌زنند.

 

ماشین سازی تبریز ایمان باصفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر