کد خبر: 1015263 A

مدافع تیم فوتبال مس کرمان گفت: کادرفنی و بازیکنان خیلی خوبی داریم و هدفی جز قهرمانی و برگرداندن مس بزرگ کرمان به لیگ برتر نداریم.

محمد پورمحمد مدافع تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص بازی با خوشه طلایی ساوه گفت: در زمین بى‌کیفیت و سیمانى ساوه بازى خوبى را انجام دادیم. کل بازى در اختیار تیم ما بود و حقمان در این بازی برد بود. سه چهار موقعیت خوب گلزنى را از دست دادیم. یک گلم زدیم که داور به اشتباه آفساید گرفت.

وی درخصوص زمین بسیار بد ساوه توضیح داد: واقعا زمین خیلى بد بود و بیشتر به فوتبال ساحلى می‌خورد تا فوتبال چمنى. واقعا یه فکرى باید مسئولین بکنند براى همچین زمینهاى بى‌کیفیتى. باید براى ما ارزش قائل شوند واقعا نمی‌شود راه رفت در این زمین چه برسد به فوتبال که متاسفانه ٣ نفر مصدومیت شدیدى پیدا کردند هم از تیم ما هم از تیم خوشه طلایی.

پورمحمد درخصوص قضاوت داور این بازی گفت: داور بازى آقاى حیدرى خوب قضاوت کرد و بازى را کاملا مدیریت کرد ولى میتوانست یک پنالتى براى ما بگیرد و در صحنه‌اى که مدافع حریف بازیکن ما را مصدوم کرد منجر به شکستگى نازک نى محمود شفعیى شد؛ باید کارت قرمز میداد و به اشتباه گل سالم ما را کمک داور اشتباه کرد. این سومین بازى است که داوران براى ما اشتباه می‌کنند و تاکنون 4 امتیاز را از ما گرفتند.

وی درخصوص کسب نتایج نوسانی مس در این فصل از رقابت‌ها گفت: ما تا قبل از بازى ساوه میانگین هر بازى ٢ امتیاز را گرفتیم که به نظرم خوب است اگر داورها اشتباه نمی‌کردند الان تیم ما 15 امتیاز داشت و الان صدر جدول بودیم. ما بازى به بازى جلو میرویم و هر بازى حکم فینال براى ما دارد و تمام تلاشمان را میکنیم که تیم بزرگ مس کرمان را به بهترین جایگاهى که حقش است برسانیم.

مدافع مس کرمان در خاتمه اظهار داشت: قطعا ما براى قهرمانى داریم میجنگیم. تیم ما کادر و بازیکنان بسیار خوبى دارئ که در راس تیم آقاى مهاجرى هستند که واقعا براى ما دارند زحمت می‌کشند کار می‌کنند و ما بازیکنان با کیفیتى داریم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا امسال با توکل بر خدا با تلاش و همدلى بتوانیم قهرمان شویم و صعود کنیم به لیگ برتر تا دل مردم کرمان را شاد کنیم.

مس کرمان لیگ یک محمد پورمحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر