کد خبر: 1014777 A

سرمربی تیم پیکان تهران درخصوص بازی برابر سایپا در نشست خبری گفت: با توجه به اتفاقات درون بازی تک امتیاز هم برای ما بد نبود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی تیم پیکان مقابل سایپا تهران اظهار داشت: عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. بازی به گونه ای بود که تا دقیقه 65 قبل از اخراج بازیکن مان روند بازی را در دست داشتیم. بعد از گلی که به ثمر رساندیم می دانستیم از بازی چه می خواهیم. از دقیقه 60 به بعد برنامه داشتم. بعد از اخراج یکی از بازیکنان مان برنامه ها بهم ریخت و بعد از اینکه اخراجی دادیم سایپا خیلی زود به گل رسید.

تارتار افزود: کار ما به مراتب سخت تر شد. حتی فکر می کردم نتیجه بازی و یک امتیاز را از دست بدهیم ولی خوشبختانه بچه ها خوب عمل کردند. موقعیت هایی به سایپا رسید چون طبیعی بود و بعد از 10 نفره شدن ما به گل رسیده بودند و روحیه مضاعفی داشتند. انصافا بچه های ما در ساختار دفاعی خوب عمل کردند و توانستیم یک امتیاز بگیریم. به هر حال شاید برای ما خوب نباشد به عنوان میزبان بازی. با توجه به اتفاقات درون بازی تک امتیاز هم برای ما بد نبود.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که ابراهیم صادقی معتقد بود روند بازی در اختیار سایپا قرار داشت، گفت:‌ طبیعی بود. وقتی آنها گل مساوی را زدند زمانی که ما ده نفره شدیم من هم جای آقای صادقی بودم دوست داشتم بازی را ببرم چون این فکر منطقی است. انصافا فشار زیادی را هم به تیم ما وارد کردند اما ما خوب دفاع کردیم وگرنه در زمین بزرگ و استاندارد شهر قدس بعد از اخراج بازیکن کار سخت می شود. این خوب بود که ما دفاع کردیم ولی از دقیقه 65 که بازیکن ما اخراج شد بازی دست آنها بود که منکر این قضیه نیستم. بجه های ما خوب دفاع کردند. بالاخره تقسیم امتیازات برای هر دو تیم با توجه به بودجه ای که امسال درنظر گرفته اند بد نبود. همینکه کمرکش جدول هستیم و خودمان را حفظ کرده ایم امیدواریم که همین جایگاه را حفظ کنیم چون برای ما مناسب است.

تارتار درخصوص اینکه آیا امکان دارد درمورد جوانگرایی تغییر عقیده بدهد یا خیر گفت: ما در این شغل پراسترس هر سال حرص و جوش می خوریم و جوانان زیادی را در این چهار سال به فوتبال معرفی کردیم. امسال هم هدف مان همین است و کار کردن با جوانان را من و همکارانمان دوست داریم. خداراشاکریم جوانان از آکادمی این باشگاه رشد می کنند و امیدواریم که همینطور رو به رشد باشند و اشتباهاتشان هم برای ما باشد. ما مربیان اصلا کارمان همین است و باید همه ایرادات رابه گردن بگیریم. اشتباهات فردی هم به ما برمیگردد و باید آن را اصلاح کنیم.

او درخصوص تکرار عبارت 5 دقیقه پس از گلزنی سایپا به بازیکنانش گفت: شاید گفتنش صحیح نباشد اما در فوتبال 5 دقیقه پس از هر گلزنی شما باید کاملا حواستان باشد. 

اشتباهی که پرسپولیس در فینال کرد. مهدی تارتار در واکنش به این صحبت گفت: حالا دیگر من وارد آن قضیه نمی شوم و قطعا کادرفنی پرسپولیس توانمند هست که این مسائل را بررسی کند. همیشه بعد از گلی که به ثمر میرسد باید هوشیار باشید که گل مساوی را دریافت نکنید.

مهدی تارتار پیکان تهران سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر