کد خبر: 1014500 A

مدیر تیم ملی فوتبال جوانان ایران با اظهار رضایت از شرایط این تیم در اردوی تاجیکستان گفت:خوشبختانه این اردو با بهترین شرایط و امکانات مورد نیاز برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، فراز فاطمی که به عنوان مدیر تیم ملی جوانان در اردوی تاجیکستان حضور دارد در این خصوص گفت: خوشبختانه با حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال اردوی مشترک تیم های جوانان و نوجوانان در دوشنبه آغاز شده که باید بگویم همه چیز به بهترین شکل برای آماده سازی دو تیم در این اردو فراهم است. خوشبختانه برنامه پروازی بسیار خوبی برای تیم ها در نظر گرفته شد و با یک پرواز چارتر 70 دقیقه ای از فرودگاه مهرآباد تهران راهی دوشنبه شدیم. در اینجا هم فدراسیون تاجیکستان امکانات ایده آلی را برای تیم ها در نظر گرفته که اعضای هر دو تیم از وضعیت هتل ، غذا ، حمل و نقل و شرایط تمرینی رضایت کامل دارند.

فاطمی همچنین اظهار داشت: تاجیکستان حریف بسیار خوبی برای هر دو تیم جوانان و نوجوانان ما به شمار می رود و در مسابقات کافا هم رقیب نزدیکی بود. از سویی تیم ملی جوانان برای دیدار با ازبکستان در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شود و از این نظر هم وضعیت اینجا تا حدودی مشابه تاشکند است. امیدوارم هر دو تیم ما بازی های خوبی مقابل دو تیم نوجوانان و جوانان تاجیکستان انجام بدهند و مربیان ما هم به خواسته های خودشان در چهار مسابقه دست یابند.

فراز فاطمی فوتبال جوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر