کد خبر: 1014090 A

باشگاه تراکتور قصد دارد از ورود دوربین‌های صدا و سیما به ورزشگاه خانگی خود جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته علیرضا منصوریان، سرمربی برکنار شده تراکتور در برنامه زنده فوتبال برتر حاضر شد و صحبت‌هایی علیه محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه انجام داد که این صحبت‌ها بازتاب زیادی در رسانه‌ها و فضای مجازی داشت.

ساعتی بعد از پایان این برنامه بود که روابط عمومی باشگاه تراکتور اطلاعیه‌ای منتشر کرد و مدعی شد که مسئولان برنامه فوتبال برتر اجازه ندادند کسی از مسئولان باشگاه روی آنتن بیاید و پاسخ ادعاهای منصوریان را بدهد.

بعد از آن در صفحه رسمی باشگاه در اینستاگرام نظر سنجی میان مخاطبان برگزار شد و در این نظرسنجی از آنها پرسیده شد که با توجه به روندی که صدا و سیما علیه این باشگه در پیش گرفته موافق جلوگیری از ورود دوربین‌های این سازمان به ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هستند یا نه.

در این نظرسنجی همانطور که قابل پیش بینی بود اکثریت قاطع موافق ممانعت از ورود دوربین های تلویزیون به ورزشگاه خانگی تراکتور هستند.

باید دید با توجه به نظرسنجی انجام شده و نتیجه آن، باشگاه تراکتور واقعاً قصد دارد با جلوگیری از ورود دوربین‌های صدا و سیما به ورزشگاه علیه این سازمان وارد جنگ شود یا مطرح کردن این موضوع در حد یک تهدید برای تغییر شرایط است.

01555847

صدا و سیما لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر