کد خبر: 1013758 A

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس مرحوم‌ حجازی، پورحیدری و کاشانی را افرادی دانست که حتی در سال‌های پس از بازنشستگی هم خودشان را در شرایط سخت قرار ‌داده و سکان فوتبال را به دست گرفتند.

به گزارش ایلنا، حسین کلانی در مراسم جایزه حجازی گفت: متاسفانه دیگر جسم سه بزرگوار یعنی ناصرحجازی، منصورپورحیدری و جعفرکاشانی در میان ما نیست اما آنان در قلب ما قرار دارند و با یاد و خاطرات خوبشان همواره سعی در زنده نگهداشتن نامشان داریم.

او ادامه داد: درست است که سال‌های سال رقیب هم بودیم اما بعد از اتمام بازی و خروج از مستطیل سبز این رفاقت بود که حرف اول را می‌زد، چون بعد از بازی هرچه بود را فراموش می‌کردیم.

کلانی ادامه داد: مرحوم‌ حجازی و پورحیدری طی سالیان گذشته خودشان را در شرایط سخت قرار می‌داند چون عاشق مردم و فوتبال این کشور بودند، در شرایط که هیچ چیزی مهیا نبود سکان فوتبال را به دست گرفتند و مشغول به خدمت شدند در صورتی که می‌توانستند بعد از دوران بازنشستگی به زندگی روزمره خود برسند.

کلانی در پایان با اشاره به اینکه مراسم‌های چون جایزه حجازی برای جامعه ما نیاز است، خاطرنشان کرد: یاد و خاطره چنین افرادی باید زنده نگاه داشته شود، چون این افراد الگوهای جامعه ما هستند و دغدغه‌هایشان دغدغه مردم بود.

استقلال کاشانی حجازی پورحیدری حسین کلانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر