کد خبر: 1013312 A

مجمع عمومی کمیته ملی المپیک بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، چهل و هشتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک با توجه به شرایط حساس کنونی بصورت وبینار در تاریخ پنجم بهمن ماه برگزار می شود اما در صورت تغییر شرایط تا زمان مجمع و مطلوب شدن اوضاع، در همان تاریخ با حضور اعضا در سالن استاد فارسی آکادمی برگزار خواهد

هفتادوچهارمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک روز گذشته با ریاست صالحی امیری و حضور تمامی اعضا با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در ابتدای جلسه رییس کمیته ملی المپیک به ارایه گزارشی از سفر خود و هیات همراه به مسقط عمان محل برگزاری اجلاس شورای المپیک آسیا پرداخت و به دیدارهای خود با مسولان شورای المپیک آسیا،روسای کمیته المپیک دیگر کشورها، فدراسیون های بین المللی و رایزنی‌های صورت گرفته در دیدارهای خود اشاره و بر سازنده و مفید بودن این دیدارها برای ورزش کشور تاکید کرد.

در ادامه در خصوص برگزاری چهل و هشتمین مجمع عمومی کمیته تصمیم گیری و مقرر شد تا مجمع عمومی سال 99 در صورت ادامه داشتن روند فعلی بصورت وبینار در تاریخ پنجم بهمن ماه برگزار شود ولی اگر شرایط تا زمان مجمع بهتر شد به صورت حضوری در تاریخ تعیین شده در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شود.

سپس گزارش حسابرسی عملکرد مالی در سال ۹۸ بصورت مبسوط ارایه گردید که مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت در خاتمه آن، حسابرس سال ۹۹ هم تعیین شد.

همچنین گزارش لایحه بودجه پیشنهادی دولت در خصوص بودجه سال ۱۴۰۰ توسط سرپرست خزانه دار شامل منابع و مصارف ۱۴۰۰ ارایه شد که مورد توجه قرار گرفت.

گزارش شاخص های بودجه فدراسیون ها برای سال ۱۴۰۰توسط سید عبدی افتخاری آماده بود که به دلیل کمبود وقت به جلسه بعدی موکول شد.

نصرالله سجادی و پیمان فخری سرپرستان بازیهای المپیک توکیو و ساحلی سانیا که به همراه رییس کمیته ملی المپیک به مسقط رفته بودند در جلسه هیات اجرایی حضور داشتند.

نصرالله سجادی‌ کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر