کد خبر: 1013242 A

ابراهیم شکورب در بازگشت به ایران:

ابراهیم شکوری گفت: قطعا در زمان مناسب که نقل و انتقالات است برای جذب جانشین بشار اقدام خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، عصر امروز سرخ‌پوشان بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا از قطر به ایران بازگشتند. ابراهیم شکوری بعد از بازگشت تیم فوتبال پرسپولیس به ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم ما در کمال شایستگی به فینال راه پیدا کرد و در فینال هم خیلی خوب کار کردیم و حتی می‌توانستیم برنده باشیم ولی روی ناخوش فوتبال به ما خودش را نشان داد و نتوانستیم قهرمان شویم ولی این نایب قهرمانی ما دیده می‌شود و خیلی مهم است. تیم ما در آسیا و با حضور تیم‌های استرالیایی و قدرتمند دوم شد. باشگاه‌های آسیا زیرساخت‌های خوبی دارند و خوب هزینه می‌کنند ولی ما توانستیم موفق باشیم. آسیا برای ما تمام شده و از امروز برای لیگ برتر و دوره بعدی آسیا حاضر می‌شوم و امیدواریم پرقدرت‌تر از گذشته حضور پیدا کنیم. 

معاون باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن عنوان کرد: قطعا در زمان مناسب که نقل و انتقالات است برای جذب جانشین او اقدام خواهیم کرد. بشار در پرسپولیس خیلی زحمت کشید ولی با توافقی که قبلاً شده بود از تیم جدا شد. برای او آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم جای ایشان را در نیم فصل پر کنیم. راجع به این موضوع صحبت نکنیم بهتر است ولی قطار پرسپولیس بزرگ در حال حرکت است. ما نایب قهرمان آسیا هستیم و می‌توانستیم قهرمان آسیا باشیم. اگر VAR نبود حتی الان ما قهرمان بودیم ولی چیزی شایستگی بچه‌ها چیزی کم نمی‌کند.

وی در ادامه گفت: ما 3 بازی کمتر در لیگ داریم و قطعا برای پنجمین قهرمانی پیاپی می‌جنگیم.

شکوری درباره دریافت پول پاداش آسیایی تصریح کرد: از پاداش آسیایی مقداری بابت هزینه‌ها کم خواهد شد. به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می‌دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می‌شود و چه مبالغی را خرج می‌کنیم. 

 

پرسپولیس لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا ابراهیم شکورى لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر