کد خبر: 1013236 A

یحیی گل محمدی بعد از بازگشت به ایران :

یحیی گل محمدی گفت: کسانی که پای توافق‌نامه با بشار را امضا کردند باید تک تک‌شان بیایند و در حضور هواداران پاسخگو باشند. هر کسی امضا کرده باید جواب بدهد.

به گزارش ایلنا، عصر امروز سرخ‌پوشان بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا از قطر به ایران بازگشتند. یحیی گل‌ محمدی پس از بازگشت به تهران از فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  فینال یک بازی بود و در فینال هم تنها راه این است که بازی را ببرید. متأسفانه این اتفاق برای ما نیفتاد و خیلی از اتفاقات فوتبالی به ضرر ما شد. فکر می‌کنم بعد از گل اولی که دریافت کردیم روحیه تیمی را از دست دادیم، چون خیلی زود بعد از گل‌مان گل خوردیم و این کار ما را سخت کرد. ما مشکلات زیادی داشتیم و بعد از راه یابی به فینال به تهران اتفاقاتی افتاد که غیر طبیعی بود. از نظر روحی و روانی و تعویق بازی‌ها، مشکلاتی دست به دست هم داد تا ما به لحاظ فوتبالی و فنی شرایط لازم را برای فینال نداشته باشیم و کارمان سخت شد. با این حال بازیکنان‌مان تا ثانیه های پایانی جنگیدند و پا پس نکشیدند. در هر صورت این اتفاق افتاد و شرمنده هواداران شدیم. خیلی دوست داشتیم قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم. در هر صورت مجموع این اتفاقات باعث شد فینال را از دست بدهیم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن از این تیم نیز توضیح داد: بشار یک بازیکن مهم برای ما بود. اینکه چرا از جمع ما رفت، من هنوز باور نمی‌کنم و نمی‌دانم چرا این اتفاقات افتاد و چرا باید یک بازیکن خوب‌مان را هفته چهارم به بعد از دست بدهیم. ‌می‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم اما نمی‌خواهم حاشیه زیادی برای باشگاه درست شود. همه از این اتفاقات خبر دارند. اینکه چرا بشار خیلی راحت از جمع جدا شد و چه توافقی بود که باعث شد بشار هفته چهارم از تیم ما جدا شود. ما بازی با سپاهان و دربی را در پیش داریم، چرا تیم ما باید اینقدر ضعیف شود؟ چرا ما شجاع و نادری را اینقدر راحت از دست دادیم؟ چرا برای آل‌کثیر یک تیم حقوقی خوب ایجاد نشد تا خوب دفاع کنند؟ ما اگر یک تیم حقوقی خوب داشتیم فکر می‌کنم این رأی می‌شکست و ما عیسی را در فینال داشتیم. و چراهای دیگر، چرا برای ما انقدر حاشیه ایجاد کردند؟ واقعاً چراهای زیادی در تیم ما وجود دارد که یک نفر باید پاسخگو باشد.

گل‌محمدی افزود: کسانی که پای توافق‌نامه با بشار را امضا کردند باید تک تک‌شان بیایند و در حضور هواداران پاسخگو باشند. هر کسی امضا کرده باید جواب بدهد. به سمیعی هم گفتم که چرا من باید بهترین بازیکن تیمم را راحت از دست بدهم؟ من روی بشار حساب کرده بودم. آیا اگر نتایج بالا و پایین شود این نفرات جوابگو هستند؟ من به اعضای هیئت مدیره هم گفتم اگر فردا اتفاقی در نتایج رخ بدهد من از سر خودم باز می‌کنم و می‌گویم آقای علیپور و رغبتی امضا کرده و مقصر شما هستید. رسول‌پناه امضا کرده بیاید و پاسخگو باشد، چرا حرف نمی‌زنند؟ چرا کسی پاسخ این چرا ها را نمی دهند. خودم احساسم این است که اراده ای وجود دارد تا این تیم را ضعیف کنند حالا دلیلش چیست شاید آن 4 قهرمانی است که به خیلی ها فشار آمده و دارند اذیت می شوند و حق می دهم به آنها بالاخره سخت است، تحمل 4 قهرمانی پرسپولیس واقعا سخت است. به هرحال ما به راه مان ادامه می دهیم و سعی می کنیم از امکاناتمان استفاده کنیم و در لیگ هم قطعا مدعی هستیم، کم نمی گذاریم برای تیمتا جایی که بتوانیم پیش می رویم، بالاخره پرسپولیس هیچوقت راه خودش را گم نمی کند ولی اینکه چرا این اتفاقات افتاده یکی باید جوابگو باشد.

 

پرسپولیس لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا یحیی گل محمدی بشار رسن لیگ خلیج فارس جدایی بشار رسن از پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر