کد خبر: 1012941 A

پس از کری‌خوانی برای پرسپولیس

بازیکنان استقلال تهران با دستور سرمربی این تیم به کری خوانی در مقابل ناکامی رقیب دیرینه‌شان پایان دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم پرسپولیس تهران در بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 عصر روز گذشته به مصاف تیم اولسان هیوندای کره جنوبی رفت و شکست خورد تا جام قهرمانی را از دست بدهد.

سرخپوشان که با شکست تیم النصر عربستان پا به این مرحله گذاشته بودند در این مسابقه با نتیجه دو بر یک از اولسان هیوندای شکست خوردند تا عدم دستیابی به این جام ارزشمند در تاریخ این باشگاه 58 ساله شود و در مقابل اولسان به دومین قهرمانی در این تورنمنت دست پیدا کرد.

پرسپولیس پیش از رویارویی با النصر در نیمه نهایی، در بازی یک چهارم نهایی با پاختاکور ازبکستان مصاف داد و به برتری دست پیدا کرد. پاختاکور پیش از رویارویی با پرسپولیس، در یک هشتم نهایی استقلال تهران را از پیش رو برداشته بود و سرخپوشان پس از برتری برابر نماینده ازبکستان کری خوانی ترتیب دادند تا به نوعی بگویند انتقام باخت آبی پوشان را با غلبه بر پاختاکور گرفته‌اند.

شکست شب گذشته پرسپولیس برابر اولسان بهانه خوبی برای طرفداران استقلال بود تا به کری‌خوانی طرفداران پرسپولیس پاسخ بدهند اما در کنار کنایه‌ای که فرهاد مجیدی با انتشار جام قهرمانی به همراه العین به تیم یحیی گل محمدی زد، هروویه میلیچ، امیرارسلان مطهری و احمد موسوی سه بازیکنی بودند که به نتیجه بازی فینال آسیا واکنش نشان دادند.

ساعاتی پس از انتشار تصاویری از استقلال و اشاره به قهرمانی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا توسط این سه بازیکن، محمود فکری به عنوان سرمربی آبی پوشان به این بازیکنان تذکر داد که استوری‌های منتشر شده را پاک کنند و به گسترش فضای کری خوانی از روی ناکامی پرسپولیس پایان بدهند. بازیکنان پس از صحبت‌های فکری تصاویر منتشر شده در اینستاگرام را حذف کردند و با دستور سرمربی به تداوم کری‌خوانی پس از شکست نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا خاتمه دادند.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران امیر ارسلان مطهری فینال لیگ قهرمانان آسیا احمد موسوی هروویه میلیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر