کد خبر: 1012790 A

برخی بازیکن جوان به میدان می‌روند که اصلاً توپ به پای آنها نمی‌خورد

پیشکسوت استقلال از نحوه عملکرد آبی پوشان انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال تهران با انتقاد از نحوه عملکرد آبی پوشان در بازی خارج از خانه مقابل ذوب آهن اصفهان می‌گوید آنها باید در مسائل تاکتیکی تجدید نظر کنند. 

بازی استقلال و ذوب آهن چطور بود؟

استقلال با توجه به نیروهای خوبی که دارد در روند رو به رشد خیلی ضعیف است. در بحث فنی باید بررسی کنیم که برای یک تیم از نقطه A تا نقطه B چه اتفاقی افتاده است. الان شما ببینید استقلال بعد از برد 2 بر صفر مقابل مس رفسنجان چه رشدی داشته است؟ من از آن بازی تا به امروز هیچ رشد فنی در تیم نمی‌بینیم و حتی تیم را از روز اول نیز سردرگم‌تر می‌بینیم.

سبک بازی استقلال چطور است؟

سبک بازی استقلال نشان می دهد این تیم خیلی زمان می خواهد تا تفکر تاکتیکی کادر فنی مشخص و در زمین پیاده شود. در بازی هم مشخص بود بازیکنان به خوبی توجیه نیستند. بازیکنان در دفاع و حمله به خوبی از هم حمایت نمی کنند. شاید شرح وظایف بازیکنان به خوبی تقسیم و مشخص نشده است.

به نظرتان استقلال سردرگم است؟

تغییرات در استقلال زیاد است و بازیکنان در زمین مدام تغییر می‌کنند. از آن طرف برخی بازیکن جوان به میدان می‌روند که اصلاً توپ به پای آنها نمی‌خورد. نمی‌دانیم چه زمانی از جوان‌ها باید استفاده کنیم. کادرفنی و بازیکنان لازم و ملزوم یکدیگر هستند و فکر می کنم مشکلی از این بابت وجود ندارد اما استقلال در زمین سردرگم است. فکر می کنم این موضوع از تمرینات آب می‌خورد و این یعنی استقلال طراح تمرین خوب ندارد و محمود فکری باید یک مربی طراح تمرین خوب انتخاب کند.

مشکل استقلال در کجاست؟

استقلال به تیمی که بحران‌زده است و با کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، چند موقعیت خوب گلزنی داد. آن وقت ما هیچ برنامه‌ای برای 30 متر جلو میدان نداریم و به دنبال این هستیم که اتفاقی گل بزنیم. در استقلال حتی ارسال‌های درستی وجود ندارد. این تیم در زمین اصلاً انرژی و هیجان ندارد. این بازیکنان میلیاردی هستند و چه کسانی باید این بازیکنان را آماده بازی‌ها کنند؟ برخی مربیان به فکر فوتبال زیبا و کسب سه امتیاز هستند و برخی دیگر فقط کسب سه امتیاز را در اولویت قرار می دهند اما در بازی فکری با یک مهاجم بازی کرد زیرا شیخ دیاباته را در اختیار نداشت و ظاهرا قایدی احساس درد داشت و در ادامه اضافه شد. ما و هواداران دوست داریم فکری و استقلال موفق شوند فقط امیدوارم فکری در کادرفنی خودش تغییراتی داشته باشد.

استقلال شاهرخ بیانی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر