کد خبر: 1012198 A

سرمربی تیم سایپا از تساوی بدون گل تیمش مقابل حریف تبریزی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از دیدار با ماشین‌سازی اظهار کرد: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، آنها سعی داشتند بازی بسته و کاملا فشرده انجام دهند و در ضدحملات خلق موقعیت کند. می‌دانستیم گره بازی در زدن گل اول است و سعی داشتیم در شروع مسابقه به گل برسیم.

او ادامه داد: در نیمه اول کاملا توپ و میدان را در اختیار گرفته بودیم و هیچ موقعیتی به ماشین ندادیم و اصلا به دروازه ما نرسیدند. موقعیت‌های خوبی روی ارسال از جناحین، پاس‌های در عمق و ضربات ایستگاهی به وجود آوردیم ولی متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم ماشین‌سازی در ضد حملات دو، سه موقعیت ایجاد کرد.

سرمربی سایپا اضافه کرد: در مجموع تلاش تیم ما زیاد بود و می‌دیدم تمام بازیکنان می‌خواهند برنده باشند. این موضوع در آینده به ما کمک می‌کند ولی باید در این مسابقه خانگی سه امتیاز را می‌گرفتیم.

صادقی تصریح کرد: به بچه‌های تیمم خسته نباشید می گویم و امیدوار به آینده هستم. مطمئن هستم با برطرف کردن ضعف‌ها می‌توانیم در هفته‌های آینده نتایج بهتری بگیریم. امتیاز تیم‌ها به یکدیگر نزدیک است و می‌توانیم در هفته‌های بعد شرایط مطلوبی داشته باشیم. البته از موقعیت‌هایی که مقابل ماشین‌سازی به دست آوردیم، بهره نبردیم که باید در مسابقات بعد این مشکل را رفع کنیم.

او در خصوص قضاوت اشکان خورشیدی گفت: داور به خوبی و اقتدار کارش را انجام داد. فقط یک صحنه مشکوک بود ولی بخاطر اینکه هنوز صحنه را ندیدم، نمی‌توانم قضاوت دقیقی داشته باشم، اما در نیمه دوم دروازه بان ماشین‌سازی بازی را خواباند که داور به درستی به او کارت داد.  گلر آنها بدون اینکه برخوردی روی او صورت بگیرد، خود را زمین انداخت و کارت زرد گرفت.

سرمربی سایپا تاکید کرد: اقتدار در بازی‌های خانگی را داریم؛ اقتدار یعنی اینکه توپ و ومیدان در اختیار ما باشد و خلق موقعیت کنیم. این مسئله در دیدارهای خانگی ما وجود داشته و کاملا سوار بر بازی بودیم، تیم حریف را عقب بردیم و فرصت‌هایی درست کردیم ولی در گلزنی شرایط خوبی نداریم که باید تمرین کنیم و بچه‌های ما تلاش بیشتری انجام دهند.

سایپا لیگ برتر فوتبال ابراهیم صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر