کد خبر: 1011877 A

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه دو تیم راه‌یافته به فینال لیگ قهرمانان آسیا به یک اندازه شانس کسب جام قهرمانی را دارند، اظهار کرد: پرسپولیس با بازی شجاعانه می تواند پیروز میدان باشد.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان بازیکن اسبق تیم پرسپولیس و تیم ملی با اعلام رضایت از عملکرد تیم پرسپولیس در لیگ قهرمان آسیا تصریح کرد: این تیم شایستگی راه‌یابی به مرحله پایانی را داشته و حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و مطرح کردن نام ایران با ارزش و مایه شادی هموطنان به ویژه طرفداران پرسپولیس است.
درخشان به شرایط هر دو تیم اشاره و اظهار کرد: بنابراین ارزیابی دقیق تیم اولسان و شناسایی نقاط قوت و ضعف تیم بسیار حائز اهمیت است. بازی دومی وجود نداره و نمایندگان کشورمان باید هوشیار، منظم و با برنامه بازی کنند تا موفق شوند.
او با بیان اینکه شانس برای هر دو تیم به یک اندازه‌ است خاطرنشان کرد: کیفیت در خط حمله نماینده کره جنوبی بهتر است اما بازیکنان پرسپولیس انگیزه بیشتری دارند و توانایی و اراده بازیکنان پرسپولیس می تواند بر شرایط و عوامل دیگر غلبه می‌کند و امیدوارم نتیجه کسب جام برای ایران باشد.
سرمربی سابق سرخپوشان بر اهمیت اتحاد و همبستگی تیم تاکید کرد و گفت: در روزهای باقی‌مانده کادر فنی باید شرایط روحی و روانی را تقویت کنند و در صورتی که همه بازیکنان پرتوان و با شجاعت بازی کنند این تیم شانس پیروزی و کسب جام آسیا را دارد.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا حمید درخشان فینال لیگ قهرمانان آسیا لیگ خلیج فارس صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس و اولسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر