کد خبر: 1011461 A

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قهرمان لیگ قهرمانان شویم، به قولم وفا کرده و موهای کنعانی زادگان را از ته می‌زنم.

به گزارش ایلنا، سیامک نعمتی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با اولسان هیوندای کره جنوبی اظهار داشت: شرایط خوب است. تاکنون دو جلسه تمرین کرده و همه بچه‌ها سرحال و با انگیزه هستند. همه برای رقم زدن یک رویداد خوب و قهرمانی پرسپولیس در آسیا آماده هستیم و امیدواریم با رقم خوردن این اتفاق دست پر بازگردیم.

وی درباره شناخت از تیم اولسان گفت: از تیم آنالیزمان تشکر می‌کنم که در این مدت بازی‌های قبلی را حریف را آنالیز کرده اند. دیدارهای اخیر اولسان را دیده ایم و کار سختی پیش رو داریم. روی نقاط ضعف و قوت حریف کار می‌کنیم تا با آمادگی صد در صد در بازی شرکت کرده و با برتری از زمین خارج شویم. ان شالله جام در دستان خودمان باشد.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره حمایت هواداران از این تیم توضیح داد: هواداران ما همیشه پشتیبان و حامی پرسپولیس بوده اند اما اکنون کل ایران منتظر این بازی هستند و خیلی ها دوست دارند پرسپولیس قهرمان آسیا شود. سال‌ها است این اتفاق را در کشورمان نداشته‌ایم و دو سال قبل که تیم ما به فینال رفت همه دوست داشتند قهرمان شویم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.  خدا را شکر در سال 2020 بار دیگر به فینال رسیدیم.

نعمتی اضافه کرد: این بار هم تجربه مان بیشتر شده و هم مردم بیشتری دوست دارند جام را به ایران بیاوریم. امیدوارم برای ثانیه و ساعتی دل مردم را در این شرایط کرونایی سخت شاد کرده و هدیه خیلی خوبی به آنها بدهیم.

وی درباره تجربه تلخ خود از فینال لیگ قهرمانان سال 2018 و اخراج در بازی رفت با کاشیما عنوان کرد: آدم همیشه از شکست و پیروزی درس های‌ بزرگی می‌گیرد. آن روز هم درس بزرگی گرفتم که در زمین با داور بحث نکنم تا بی مورد کارت نگیرم. آن اتفاق تلخ ماه ها در ذهنم ماند و همیشه دوست داشتم شرایطی پیش بیاید تا جبران کنم. خدا را شکر این اتفاق هم رخ داد و به هواداران و مردم قول می‌دهم در بازی فینال، هرچه در توان دارم برای برد پرسپولیس بگذارم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. 

هافبک تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا به رویای زدن گل قهرمانی هم فکر می کند، توضیح داد: قطعا به این موضوع فکر می‌کنم. پس از صعود به فینال وقتی به ایران برگشتیم این فکر در ذهن من ایجاد شد تا در دیدار نهایی بتوانم به تیم کمک کنم تا ابتدا پرسپولیس برنده شود و اگر قسمت بود گلزنی کنم. شادی ها و هیجان های زیادی مد نظرم است و اگر بتوانم گل بزنم شادی خوبی را انجام می‌دهم.

نعمتی درباره تقابل بهترین خط دفاع و یکی از بهترین خطوط حمله آسیا گفت: از لحاظ دفاعی و حمله تیم خیلی خوبی داریم. مطمئن باشید ان شالله دفاع مان بهترین روز را دارد و امیدوارم در خط حمله هم نه یک گل بلکه دو، سه گل بزنیم و با نتیجه خوبی از زمین بیرون بیاییم. حس خیلی خوبی دارم و فکر می‌کنم اتفاق بزرگی رقم بخورد.

وی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره اینکه پس از قهرمانی چه کاری انجام ‌می‌دهد، اظهار داشت: خانواده تمام بچه‌ها نذر دارند و خودم هم نذر کرده ام اما حرفی زده ام که صددرصد آن را عملی کرده و موهای محمدحسین کنعانی زادگان را می‌زنم. اگر قهرمان شویم، 30 آذر وی را با مو نمی‌بینید. اگر حسین دوست دارد، ریش‌هایش را نگه دارد؛ در غیر اینصورت ریش‌هایش را هم می‌زنیم. با خودش هم صحبت کرده‌ام و موافق است. ان شالله این اتفاق می‌افتد.

هافبک پرسپولیس درباره صحبت خود با هواداران عنوان کرد: از آنها می خواهم در روزهای باقیمانده تا فینال، مثل همیشه تیم را حمایت کنند زیرا به دعا و انرژی های مثبتشان نیاز داریم. امیدوارم برای ما و همه ایرانی ها اتفاق خوبی بیفتد. مطمئن باشید صد در صد برای هواداران می‌جنگیم تا جام را وارد ایران کنیم.

پرسپولیس سیامک نعمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر