کد خبر: 1011289 A

برنامه مسابقات لیگ برتر و همچنین اعلام اسامی داوران به شایعات در مورد بازی ذوب آهن مقابل استقلال و پرسپولیس پایان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن که در دو هفته اخیر درگیر شیوع عمده ویروس کرونا در بین بازیکنان و اعضای کادر فنی‌اش شده است شرایط عجیب و غریبی در برگزاری بازی‌هایش داشته و شایعاتی هم پیرامون بازی مقابل پرسپولیس و استقلال در هفته ششم و هفتم در موردشان وجود داشته است.

ذوبی ها ابتدا با وجود 17 بازیکن کرونایی با تاکید سازمان لیگ مجبور به بازی مقابل شهر خودرو شدند ولی در حالیکه برای دیدار هفته ششم مقابل پرسپولیس آماده بودند و تعداد کرونایی‌های آنها کاهش یافته بود این دیدار به دلایل نامعلومی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

پس از این اتفاق بود که شایعاتی در مورد تلاش پرسپولیس برای 3-0 شدن این بازی به سود این تیم مطرح شد و عنوان شده بود که قاسم حدادی‌فر با وجود درگیر بودن به ویروس کرونا در اردوی این تیم حاضر شده و این یک تخلف از سوی باشگاه ذوب آهن است و به خاطر آن نتیجه بازی لغو شده باید به سود پرسپولیس اعلام شود.

از سوی دیگر ذوب آهن باید در هفته هفتم طبق برنامه به مصاف استقلال تهران می‌رفت که شایعاتی هم در مورد لغو این دیدار مطرح شد و سازمان لیگ اعلام کرده بود قرار است در مورد آن تصمیم گیری کند.

با این وجود روز گذشته سازمان لیگ هم اقدام به معرفی تیم داوری دیدارهای لیگ برتر کرد که داور بازی ذوب آهن - استقلال هم اعلام شده بود و بدین ترتیب مشخص شد بازی در موعد مقرر برگزار می‌شود و خبری از لغو و تعویق زمان آن تیست.

از سوی دیگر برنامه دیدار معوقه این تیم مقابل پرسپولیس هم اعلام شد و طی آن دو تیم روز چهارشنبه 10 دی ماه به مصاف هم خواهند رفت و با مشخص شدن زمان این دیدار معوقه هرگونه حرف و حدیث در مورد 3 بر صفر شدن بازی هم از بین رفت.

پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر