کد خبر: 1011122 A

نمی‌توان استقلال را پر از عیب و نقص تلقی کرد

پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید آبی پوشان در مسیر درستی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی پاشازاده، پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید آبی پوشان در مسیر درستی قرار دارند و تداوم روند آنها با برطرف کردن نواقص جزئی زیر نظر کادرفنی می‌تواند تضمین موفقیت آنها در فصل جاری باشد. مشروح گفتگوی پاشازاده را در ادامه می‌خوانید:

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

برتری استقلال مقابل شهرخودرو مشهد و کسب سه امتیاز خارج از خانه نتیجه موفقیت آمیزی است. بازی‌های خارج از خانه دشواری مخصوصی دارند و البته تیم شهرخودرو هم با وجود یک بازیکن کمتر تا لحظه آخر جنگیدند. استقلال هنوز اول راه است و نیاز به پختگی دارد.

استقلال چه نقاط ضعفی دارد؟

نمی‌توان استقلال را پر از عیب و نقص تلقی کرد چون تیم شرایط تقریبا مناسبی دارد. انتقادات درباره استقلال اغلب درباره مسائل فنی است. مطمئنا تیم هنوز به پختگی لازم نرسیده و کادر هم از این موضوع باخبر است. تیم هنوز به زمان نیاز دارد و تمرینات بیشتر روز به روز این نواقص را جبران می‌کند.

یه نظر شما چرا انتقادات از کادرفنی بسیار است؟

در فوتبال ما دیگر همه کارشناس شده‌اند. کادری که در حال حاضر روی کار هستند از سرمایه‌های باشگاه استقلال هستند. باید برطرف کردن ضعف‌های نیم را برعهده کادرفنی گذاشت آنها تخصص این را دارند که با وجود بررسی شرایط و اتفاقات درون تیم درمورد مسائل تصمیم‌گیری کنند.

صدرنشینی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

باید به کادرفنی و محمود فکری تبریک گفت که به رغم تمام مشکلات توانسته‌اند پس از شش هفته تیم را به صدر جدول برسانند. مطمئنا صدرنشینی روحیه خوبی برای تیم به ارمغان می‌آورد و حفظ این رتبه هم به روحیه زیادی نیاز دارد. دوری از حواشی شاید تضمین کاملی نباشد اما یک تضمین مناسب است تا استقلال در فصل جاری باتوجه به پتانسیل‌هایی که در اختیار دارد به موفقیت برسد.

به نظر شما می‌توان برای تیم شانس قهرمانی قائل شد؟

هیچ کسی از هفته ششم قهرمانی را مشخص نمی‌کند و همینطور هیچ تیمی هم نمی‌تواند بگوید به قهرمان است. الان تیم قعرنشین هم می‌تواند به صدر برسد چون فرصت بسیار زیاد است. استقلال باید به روند موفقش ادامه بدهد و رفع نواقص می‌تواند تضمین کننده موفقیت باشد.

استقلال مهدی پاشازاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر