کد خبر: 1010616 A

آتیلا حجازی درخصوص پیروزی اخیر استقلال برابر شهرخودرو مشهد و عملکرد رشید مظاهری صحبت کرد.

آتیلا حجازی، مربی سابق تیم استقلال تهران درخصوص برتری آبی پوشان مقابل شهرخودرو مشهد اظهار داشت: اول از همه باید بابت این برد به تمام بازیکنان و کادرفنی و اعضای تیم تبریک بگویم. استقلال تیم بزرگی است که همیشه شایسته پیروزی است و این نتیجه منجر به صدرنشینی آنها هم شد که موجب خوشحالی هواداران است.

او ادامه داد: عملکرد استقلال در این بازی شایستگی تمام بازیکنان را نشان داد. تیم شهرخودرو با هدایت مهدی رحمتی تلاش زیادی برای پیروزی داشت اما در نهایت نتیجه برای استقلال شد که مایه خوشحالی است.

فرزند مرحوم حجازی درباره اقدام محمدرشید مظاهری برای این بازی بیان داشت: از آقای مظاهری و تمام تیم تشکر می‌کنم که با این اقدام زیبا به یاد پدرم بودند. مظاهری یک دروازه‌بان آماده و طراز اول است که ضمن اقدام ماندگارش با عملکرد مناسب در این بازی شایستگی‌اش را نشان داد.

او ادامه داد: مظاهری هم جزو خریدهای موفق امسال است که حضورش در چارچوب دروازه می‌تواند موجب دلگرمی  باشد. همچنین ما یک دروازه‌بان خوب دیگر هم داریم که برای ایشان هم آرزوی موفقیت دارم و حضور او در کنار مظاهری هم یک امتیاز بزرگ برای تیم است.

حجازی درخصوص صدرنشینی استقلال و انتقادات از محمود فکری گفت: تیم در حال حاضر بالاتر از تمام مدعیان قرار دارد و این نشان می‌دهد که برخی انتقادات از آقای فکری و کادرفنی منصفانه نیست. هواداران فهیم استقلال می‌دانند که این تیم چه اندازه مشکلات را تحمل کرده است و مسلما صبور خواهند بود تا تیم به صورت کامل شکل بگیرد. استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود و مصدومیت‌‌ها روی این روند تاثیرگذار بوده است.

مربی سابق استقلال درباره پیش بینی از آینده آبی پوشان هم گفت: تیم با کادرفنی فعلی در مسیر درستی قرار دارد که صدرنشینی روی این مسأله صحه می‌گذارد، هواداران در مورد فکری عجول نباشند. مسلما استقلال پتانسیل قهرمانی دارد و اگر نکاتی که مدنظر است رعایت شود می‌توانند امسال به عنوان قهرمانی نیز دست پیدا کنند.

استقلال تهران آتیلا حجازی رشید مظاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر