کد خبر: 1010160 A

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص مسائل مختلف این باشگاه در جمع خبرنگاران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حجت نظری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص برتری شب گذشته برابر شهرخودرو اظهار داشت:‌ خوشحالم که استقلال توانست یک برد شیرین خارج از خانه به دست آورد و بتواند صدر جدول را دوباره تجربه کند. مطمئن هستیم که این مساله ادامه‌دار خواهد بود و امیدواریم که دل هواداران شاد باشد.

او ادامه داد:‌ در دوران نقل و انتقالات، برخی بازیکنان، قرراردادشان از قرارداد قبلی بسیار متفاوت بود و کسانی که جدید به باشگاه آمدند، قراردادشان با قرارداد باشگاه قبلی خیلی تفاوت داشت. هر عددی را در قرارداد نمی‌شود تغییر داد و برای این کار با بازیکنان صحبت شد. در این مساله بازیکن نقشی ندارد.

نظری درباره وضعیت فرشید اسماعیلی هم گفت: ما انتظار داریم وقتی بازیکنی قرارداد حرفه‌ای می‌بندد،  تمام رفتارش هم  حرفه‌ای باشد و من فکر می‌کنم آقای اسماعیلی با گفت‌وگوهای انجام شده، به استقلال بازمی‌گردد.

او درباره شایعه استعفای اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در صورت مدیرعاملی احمد مددی گفت: با رفتن آقای سعادتمند، باید جایگزین ایشان معرفی شود و باید در اولین فرصت مدیرعامل انتخاب شود. باید هیات مدیره و مجمع باشگاه صحبت‌های لازم را انجام دهند. اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد، من نمی‌توانم حرفی درباره آن بزنم اما هر تصمیمی که هیات مدیره می‌گیرد، به صلاح باشگاه استقلال است. در استقلال هیچ کسی، با فرد دیگری مشکل ندارد. البته دو برادر هم ممکن است در مسائلی باهم مشکل داشته باشند. فضا بین هیات مدیره  و سرپرست باشگاه استقلال خیلی خوب است با اینکه ممکن است اختلاف‌نظرهایی وجود داشته باشد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره جدایی پرویز مظلومی از سرپرستی تیم استقلال و اضافه شدن امید روانخواه به کادر فنی گفت:‌ من در این رابطه چیزی نشنیده‌ام.

استقلال تهران حجت نظری هیات مدیره استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر