کد خبر: 1009364 A

لیگ برتر والیبال|

هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال مردان ایران با پیروزی تیم‌های پیکان تهران و شهداب یزد برابر حریفان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم لیگ برتر متمرکز والیبال مردان کشور با برگزاری مسابقات هفته‌ چهاردهم از امروز (شنبه) آغاز شد و دیدارهای هفته پانزدهم دور مقدماتی و یک دیدار معوقه هفته هفتم در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، هفته جاری پیگیری خواهد شد.

در پنجمین مسابقه هفته چهاردهم لیگ برتر مردان، تیم‌های پیکان تهران و خاتم اردکان در سالن فدراسیون به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان علیرضا طلوع کیان در تیم پیکان سه بر یک به پیروزی رسیدند.

نماینده اردکان در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۲ نتیجه را واگذار کرد تا خاتم نهمین ناکامی فصل خود را تجربه کند و در مقابل پیکان به سومین برد خود دست یابد.

محمد شاهمیری و میثم خوابی داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۱۲۰ دقیقه طول کشید. در ست سوم این مسابقه مصطفی باقری بازیکن شماره ۱۵ پیکان کارت زرد دریافت کرد.

شهباز صدری و علی‌اصغر حاجی‌کاظمی نیز به عنوان ناظران فنی و داوری، نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.

در آخرین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر که به میزبانی خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم‌های راه‌یاب ملل کردستان و شهداب یزد به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده کردستان سه بر صفر مغلوب یزدی‌ها شد.

شهدابی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند تا نهمین برد خود در این فصل را به دست آورند.

محمد عشق‌دوست، داود نافعی، خضراله ترابی و امیر صداقت به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را که ۸۶ دقیقه طول کشید، بر عهده داشتند.

بدین ترتیب در هفته چهاردهم لیگ برتر مردان تیم‌های شهرداری ارومیه، شهرداری قزوین، فولاد سیرجان، لبنیات هراز آمل، پیکان تهران و شهداب یزد برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

 

تیم‌های سایپا تهران و فولاد مبارکه سپاهان در هفته چهاردهم لیگ برتر استراحت داشتند و نتایج کامل شش دیدار این هفته به قرار زیر است:

 

شهرداری ارومیه ۳ – شهرداری ورامین یک (۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۶، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۵)

شهرداری قزوین ۳ – شهرداری گنبد یک (۳۰ بر ۳۲، ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱)

هورسان رامسر ۲ – فولاد سیرجان ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۸ بر ۱۵)

لبنیات هراز آمل ۳ – آذرباتری ارومیه یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۶ بر ۲۴)

پیکان تهران ۳ – خاتم اردکان یک (۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۰، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۲)

راه‌‌یاب ملل کردستان صفر – شهداب یزد ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

در پایان هفته چهاردهم دور رفت لیگ برتر والیبال مردان تیم‌های فولاد سیرجان، شهرداری ارومیه و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۱۰ برد و به ترتیب ۳۰، ۲۹ و ۲۹ امتیاز در رتبه‌های اول و سوم جدول قرار دارند.

جدول لیگ برتر والیبال مردان در پایان هفته چهاردهم بدین شرح است:

لیگ برتر والیب

لیگ برتر والیبال پیکان والیبال ایران شهداب هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر