کد خبر: 1008888 A

با مخالفت اعضای هیات مدیره؛

اعضای هیات مدیره باشگاه با انتخاب سرپرست فعلی به عنوان مدیرعامل رسمی این باشگاه مخالفت به عمل می‌آورند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه استقلال تهران پس از برکناری احمد سعادتمند از سمت مدیرعاملی با گذشت نزدیک به سه ماه هنوز جانشین رسمی او را معرفی نکرده است.

پس از گذشت بخش عمده‌ای از فعالیت نقل و انتقالات تابستانی و پیش از ورود آبی پوشان به رقابت‌های لیگ بیستم، احمد سعادتمند یا توجه به اختلافی که با اعضای هیات مدیره داشت در نهایت با حکم برکناری‌اش مواجه شد.

پس از برکناری سعادتمند، احمد مددی، مدیرعامل اسبق باشگاه سایپا تهران از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه معرفی شد و فعالیتش را آغاز کرد.

با گذشت نزدیک به سه ماه از عملکرد مددی در مسند جانشین مدیرعامل سابق او باید برای ادامه فعالیتش به صورت رسمی به عنوان مدیرعامل معرفی شود در غیر این صورت حکم سرپرستی موقت او خاتمه می‌یابد و باید این پست را تحویل بدهد.

با توجه به آثار فعالیت مددی در پستی که برعهده گرفته اعضای هیات مدیره باشگاه با انتخاب او به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه مخالفت به عمل می‌آورند. مددی که بیانیه شب گذشته روی سایت باشگاه علیه فرشید اسماعیلی یکی از نمونه‌های کنترل حواشی از سوی او در این باشگاه است، در صورتیکه گزینه نهایی وزارت ورزش و جوانان برای سمت مدیرعاملی این باشگاه باشد باید امضای اعضای هیات مدیره را همراه حکمش داشته باشد.

اعضای هیات مدیره با انتخاب مددی به عنوان مدیرعامل رسمی مخالف هستند و اگر او انتخاب نهایی وزارت ورزش باشد در آن صورت چالش جدی در بین کادر مدیریتی باشگاه صورت خواهد گرفت.

استقلال تهران مدیرعامل استقلال احمد مددی هیات مدیره باشگاه فوتبال استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر