کد خبر: 1008885 A

تراکتور برای انتخاب سرمربی جدید خودش سراغ یک گزینه آشنا رفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم فوتبال تراکتور پس از قطع همکاری با علیرضا منصوریان به دنبال انتخاب سرمربی جدید خودش است و با گزینه‌های داخلی که مورد نظرش بود یا به توافق نرسید و یا به هر شکل دیگر همکاری میان طرفین میسر نشد تا مساله نیمکت این تیم همچنان لاینحل باقی بماند.

در این راستا با توجه به ممنوعیت جذب مربی خارجی و محدودیت‌های موجود، تراکتوری‌ها سراغ مربیان دو ملیتی رفته و صحبت‌هایی با الکساندر نوری و افشین قطبی داشتند تا در صورت توافق به ایران بیایند و قرارداد همکاری میان طرفین امضا شود.

در این میان با توجه به شکستی که تراکتوری‌ها پیش از این در دو مرحله مذاکره با الکساندر نوری داشتند و مسائلی که سر آن به توافق نرسیدند، مسئولان باشگاه تمایل چندانی به باز کردن باب مذاکرات جدی با او ندارند و احتمال اینکه این بار میان نوری و این تیم توافقی حاصل شود بسیار پایین است.

از این رو تمرکز تراکتوری‌ها در حال حاضر بیشتر روی جذب افشین قطبی است و مسئولان باشگاه قصد دارند مذاکرات خود را با او آغاز کنند و در صورت توافق او روی نیمکت تراکتور بنشیند.

قطبی در حال حاضر هدایت تیم شیجیاژوانگ چین را بر عهده دارد و تراکتور اگر قصد جذب او را دارد باید رضایت این باشگاه را هم جلب کند.

 

افشین قطبی لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر