کد خبر: 1008573 A

پس از وقفه طولانی؛

پس از لغو اردوهای ملی‌پوشان در پی شیوع بیش از حد ویروس کروتا، بالاخره با تصمیم فدراسیون دو و میدانی تعدادی از قهرمانان کشورمان اردوهای آماده سازی خود را آغاز نمودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا؛ پس از مدتها وقفه در اردوهای تیم‌های ملی به دلیل شیوع ویروس کرونا، باتوجه به اینکه ورزشکاران دو و میدانی برای دست یابی به ورودی میدان مهم المپیک توکیو تا پایان آذر ماه فرصت خواهند داشت، با تصمیم فدراسیون تعدادی از قهرمانان اردوهای آماده سازی خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز نمودند.

مهدی پیرجهان رکورد دار ماده ۴۰۰ متر با مانع کشورمان که از شانس بسیار زیادی برای حضور در المپیک توکیو برخوردار است به همراه میلاد ناصح جهانی زیر نظر ایوب دادروان (مربی این دو ورزشکار ) اردوی آماده سازی خود را برای ۴۵ روز در جزیره کیش آغاز کرده‌اند.

همچنین بهنام‌شیری نایب قهرمان سال ۲۰۱۹ پرتاب دیسک آسیا و علی فتحی گنجی رکورد دار ماده پرتاب نیزه جوانان ایران نیز از امروز به مدت ۴۵ روز اردوی آما ده سازی خود را در تهران و زیر نظر هادی سپهرزاد برپا کرده اند.

لازم به ذکر است با در نظر گرفتن شرایط فعلی همه گیری ویروس کوید ۱۹ در حال حاضر این چهار ورزشکار در دو استان متفاوت (جزیره کیش و تهران) و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روند آماده سازی را طی می‌کنند.

دو و میدانی مهدی پیرجهان دو میدانی کاران بهنام‌شیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر