کد خبر: 1008539 A

امکان ندارد مانند تراکتور بازیکن ما سرمربی شود

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز درخصوص پایان همکاری با وحید بیاتلو و انتخاب سرمربی جدید صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد علوی، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در گفتگو با رادیو ایران درخصوص جدایی وحید بیاتلو از این تیم گفت: این به هر حال فوتبال است و وقتی نتایج مورد نیاز حاصل نمیشود باشگاه مجبور میشود دست به تغییرات بزند.

علوی درخصوص انتخاب وحید بیاتلو در ابتدای فصل گفت: به هر حال انتخابی است که باشگاه ماشین سازی داشت و هیات مدیره و مالک تصمیم گیری کرده بودند. امیدوار بودیم که حمایت کنیم و تیم با ایشان به موفقیت برسد اما متاسفانه بعد از هفته چهارم دیدیم که ایشان مجبور شدند استعفا کنند و هیات مدیره هم پذیرفت. او خودش استعفا کرد و به هر حال از ما جدا شدند ما اصراری به استعفا یا برکناری او نداشتیم.

او درباره گزینه‌های سرمربیگری این تیم گفت: ما باهیچ کس صحبت نکردیم و باشگاه و هیات مدیره بنده با دو سه نفر صحبت می‌کنیم و هفته آینده از سوی باشگاه سرمربی را انتخاب می‌کنیم.

علوی در پاسخ به این سوال که امکان دارد برای بازی بعدی ماشین سازی بدون سرمربی جدید به میدان برود گفت: برای بازی بعدی دستیار آقای بیاتلو یعنی سعید اخباری مسئولیت فنی تیم را در اختیار دارند.

او ادامه داد: با کسی اصلا صحبت نکردیم و طی این دو سه روز بعد از بازی با آلومینیوم گزینه‌هایی را انتخاب کردیم و قرار شده در هفته آینده گزینه نهایی را انتخاب کنیم.

او همینطور درخصوص محرومیت بابک مرادی با شکایت باشگاه ماشین سازی هم توضیح داد: سه روز پیش نامه‌ای آمد و طبق شکایت ما از سوی کمیته تعیین وضعیت رای صادر شد. ایشان به مدت چهار ماه محروم شدند و بابت پولی که درخواست کرده بودیم این محرومیت صورت گرفت. در نهایت این پرونده به نفع باشگاه تمام شد و آقای مرادی طی ۱۰ روز برای اعتراض فرصت دارند و محرومیتش هم از سوی مجاری قانونی باید چهار ماه دور از محافل ورزشی باشند.

او در پاسخ به این سوال که امکان دارد همانند تراکتور یکی از بازیکنان ماشین سازی سرمربی این تیم شود، پاسخ داد: در فوتبال نمی‌توان گفت که همه چیز مطلق است و اگر شرایط قانونی و اصولی باشد خیلی بهتر است. نه امکان ندارد که بازیکن ما سرمربی شود و چنین چیزی واقعیت ندارد.

لیگ برتر ماشین سازی علوی بیاتلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر