کد خبر: 1008536 A

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ولسیانی شخصیت خیلی بزرگی دارد و نقش لیدر تیم را می‌تواند بازی کند.

به گزارش ایلنا، علیرضا مرزبان  مربی سپاهان در نشست خبری قبل از بازی سپاهان و نساجی گفت: ما نسبت به نتایجی که گرفتیم ناراضی بودیم و هستیم چرا که از دو بازی که می‌توانستیم حداکثر امتیازات را بگیریم. اکنون احساس خوبی بین بازیکنان است و با شرافت در تمرینات شرکت می‌کنند و هر لحظه به ایده‌آل‌های تاکتیکی‌مان نزدیک‌تر می‌شویم و این هماهنگی باعث می‌شود به هواداران امید دهیم که این تیم به روندی برمی‌گردد که همه انتظارش را دارند.

او  در خصوص سرمربی این تیم ادامه داد: محرم نویدکیا تفکرات خوبی نسبت به فوتبال جهانی و اروپایی دارد و این باعث می‌شود پیشرفت خیلی خوبی داشته باشیم و بتوانیم سه امتیاز لازم را در هر بازی داشته باشیم چرا که این مساله برای ما اهمیت زیادی دارد. شرایط خوبی را در تیم می‌بینم و سپاهان خیلی خوب کار می‌کند و احساس خوبی به شرایط حال حاضر تیم داریم. فصل را از فردا شروع می‌کنیم چرا که چیزی را هم از دست ندادیم و این موضوع را بازیکنان خیلی خوب می‌دانند و این تذکرات را به آن‌ها دادیم که فصل جدید به تازگی برای ما شروع می‌شود تا سپاهان را به جایگاه خوبش برسانیم.

وی درباره تغییرات خط دفاعی طلایی پوشان عنوان داشت: تنها تغییر بزرگی که در خطوط دفاعی داشتیم این بوده است که ولسیانی به ترکیب اضافه شده چرا که شخصیت خیلی بزرگی دارد و نقش لیدر تیم را می‌تواند بازی کند. در لیگ برتر ضربات ایستگاهی نقش بزرگی ایفا می‌کند و تیم‌ها هم روی این موضوع خیلی خوب کار می‌کنند و ما هم نسبت به این مساله حساسیت داشتیم. آنالیز خوبی انجام دادیم و سازمان دهی جدیدی انجام دادیم تا دیگر مثل گذشته گل‌های روی ضربه ایستگاهی نخوریم.

مربی سپاهان در رابطه با اولتیماتوم به سرمربی تیم تاکید کرد:  روندی که ما داریم طی می‌کند یک پروسه دراز مدت است. این تیم سالیان سال ثبات نداشته و پس از تغییرات و مدیریت جدید اتفاقات بهتری برای این تیم افتاده است. سپاهان شخصیت خوبی در گذشته داشته و کادرفنی جدید هم باید تیم را به سمتی ببرد که نتیجه موفقیت آمیزی به دست بیاید. ما نسبت به روند مثبت تیم خوشحال هستیم و کادر فنی ما زمان بیشتری نیاز دارد تا تفکراتش را پیاده کند.

مرزبان درباره نقطه ضعف بازی شاگردانش اظهار داشت: تنها ایرادی که در خودمان می‌بینیم استفاده نکردن از موقعیت‌های گلی است که می‌سازیم. مثلا ما در بازی با سایپا باید گل‌های بیشتری می‌زدیم. از فرم بازی و روند بازی‌مان راضی هستیم اما برخی‌ ضعف‌ها داریم که باید رفع شوند.

مرزبان در مورد بازی نکردن کیروش استنلی بیان داشت: این به مصدومیت کی‌روش برمی‌گشت و هفته‌ها نتوانستیم از او استفاده کنیم. ما در خط حمله مشکل‌مان استفاده نکردن از موقعیت‌های متعدد گل است و گل‌هایی هم که خوردیم روی ضربات ایستگاهی بود که دلیلش هم عدم ثبات در خط دفاعی تیم است چرا که ما بازیکنانی را در این خط از دست دادیم.

مربی سپاهان مسیر حرکتی تیمشان را تشریح کرد: چند سال پیش وقتی به سپاهان آمدیم شرایط خوبی در تیم حاکم نبود و نتیجه نمی‌گرفتند و مربی‌های زیادی می‌آمدند و می‌رفتند. حتی ما هم که آمدیم هفته‌های زیادی مساوی کردیم اما مهم این بود که آخر فصل مدعی قهرمانی شدیم و به همین دلیل مهم است که مسیر حرکت‌مان را بدانیم و ارتباط خوبی بین بازیکنان و مربیان به وجود بیاوریم. سپاهان باید راه خودش را برود و بازیکنان سپاهان باید بدانند که در یک مکتب بزرگ و موفق حضور دارند و باید برایش مبارزه کنند و از جان مایه بگذارند.

او ادامه داد: به هواداران می‌خواهم بگویم جایشان واقعا خالی است و استادیوم بدون هواداران دردناک است. امیدوارم هرچه زودتر این پاندمی از بین برود تا هواداران به استادیوم‌ها برگردند.

وی درباره غایبان سپاهان در بازی فردا گفت: مهدی کیانی مصدوم است اما فکر نمی‌کنم به بازی فردا برسد. خلعتبری هم مصدومیتش برطرف شده و در کنار تیم است اما این‌که از اول بازی می‌کند یا نه باید امشب در جلسه فنی مشخص شود.

لیگ برتر سپاهان علیرضا مرزبان مرزبان لیگ بیستم لیگ 20
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر