کد خبر: 1007831 A

کنداکتور روز

دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب به پایان می‌رسد.

به گزارش ایلنا، دور ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری شب گذشته آغاز شد و امشب در گروه‌های 1 تا 4 پیگیری خواهد شد.

در گروه چهارم از ساعت 21:25 میدتیلند دانمارک در خانه پذیرای یورگن کلوپ و شاگردانش در لیورپول خواهد بود. لیورپول با 12 امتیاز صدرنشینی خود را قطعی کرده و میدتیلند نیز با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد. اما حساس ترین بازی این گروه که به صورت همزمان برگزار می‌شود تقابل آژاکس و آتالانتا در یوهان کرایوف است. شلگردان گاسپرینی در حالی به آمستردام رسیدند که با 8 امتیاز در رتبه دوم قرار دارند و آژاکس 7 امتیازی است و تنها با یک مساوی به دور بعدی مسابقات صعود خواهند کرد.

در گروه سوم نیز از ساعت 23:30 منچسترسیتی مقابل المپیک مارسی قرار می‌گیرد و پورتو که مهدی طارمی را در اختیار دارد در یونان به مصاف المپیاکوس خواهد رفتو منچسترسیتی با 13 امتیاز و پورتو با 10 امتیاز صعود خود را قطعی کردند و المپیاکوس و مارسی هر کدام با 3 امتیاز به دنبال کسب جواز برای حضور در لیگ اروپا هستند.

در گروه دوم شرایط برای صعود کاملا پیچیده است. مونش گلادباخ بادر حالی با 8 امتیاز در صدر این گروه قرار دارد که باید از ساعت 23:30 در ورزشگاه آلفرد دی استفانو به مصاف رئال مادریدی برود که با 7 امتیاز در رتبه شوم جدول حضور دارد. رئال تنها در صورت پیروزی در این بازی حساس خیال خود را بابت صعود به دور بعدی راحت می‌کند و مونش گلادباخ تنها با یک مساوی می‌تواند راهی دور یک هشتم شود. در بازی دیگر این گروه به صورت همزمان اینتر میلان در جوزپه مه‌آتزا به پذیرای شاختار دونتسک اوکراین خواهد بود. اینترمیلان با 5 امتیاز در قعر جدول قرار دارد و حتی در صورت پیروزی باید منتظر امتیاز از دست دادن رئال مادرید باشد تا صعود کند. شاختار با توجه به پیروزی مقابل رئال مادرید با امتیاز از دست دادن این تیم با یک تساوی نیز راهی دور بعد می‌شود.

در گروه یک نیز، بایرن مونیخ که با 13 امتیاز در صدر جدول قرار دارد از ساعت 23:30 در آلیانز آرنا پذیرای لوکوموتیو مسکوی خواهد بود که با 3 امتیاز در قعر جدول قرار دارد. در دیگر بازی این گروه به صورت همزمان رد بول سالزبورگ در اتریش پذیرای اتلتیکو مادرید خواهد بود. اتلتیکو با 6 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و رد بول نیز 4 امتیازی است. هر کدام یک از این دو تیم در صورت پیروزی راهی دور بعد می‌شود.

همچنین دیدار پاری سن ژرمن و باشاکشهیر که به دلیل توهین نژادپرستانه داور چهارم بازی لغو شد امشب از ساعت 21:25 پیگیری خواهد شد. 

بایرن مونیخ رئال مادرید فوتبال اروپا منچسترسیتی آتالانتا لیورپول پورتو شاختار دونتسک اتلتیکو مادرید مارسی مهدی طارمی آژاکس اینترمیلان مونشن گلادباخ المپیاکوس لیگ قهرمانان اروپا لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر