کد خبر: 1007357 A

مهاجم تیم مس رفسنجان در خصوص عدم گلزنی مهاجمان این تیم واکنش نشان داد.

فراز امامعلی مهاجم تیم مس رفسنجان در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط این تیم اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است با آنکه روز گذشته تیم مهمان بودیم توانستیم یک امتیاز در زمین حریف در آن زمین افتضاح کسب کنیم که نتیجه خوبی به شمار می‌آید. 

وی در خصوص اینکه از شرایط تیم راضی است یا خیر افزود: شما به این مساله نگاه کنید که قرعه تیم ما بسیار سخت بوده بازی های آسان ما در بیرون از خانه برگزار می‌شود و بازی‌های سخت‌مان در داخل خانه و همین کمی کار را سخت کرده است. نیاز به زمان داریم تا شرایط تیم بهتر شود.

امامعلی درباره اینکه چرا مهاجمان مس رفسنجان هنوز موفق به گلزنی نشدند، گفت: انتقاداتی که شده کاملا درست است اما این را هم در نظر بگیرید توپ باید برای مهاجم بیاید که وی موفق به گلزنی شود از زمین خومان که نمی‌توانیم توپ را برداریم و به سمت دروازه حریف برویم باید برای مهاجم موقعیت سازی شود البته در یک تیم نباید فقط مهاجمان گل بزنند این را هم اضافه کنم که هنوز ابتدای فصل است و بازیکنان شناخت چندانی از یکدیگر ندارند.

وی درباره اینکه خیلی‌ها می‌گویند مس رفسنجان و ربیعی تجربه حضور در لیگ برتر را ندارند گفت:‌ اکثر بازیکنان ما تجربه حضور در لیگ برتر را دارند و همگی با تجربه هستند ربیعی مربی بسیار خوبی است و من از این حرف ‌ها تعجب می‌کنم ایشان هر روز تمرینات متنوعی را برای بازیکنانمان در نظر می‌گیرد ایشان کواچ بسیار خوبی دارد و انگار 10 سال است که در لیگ برتر مربی‌گری کرده است. من از کار کردن با ایشان لذت می‌برم و این را هم در نظر بگیرید که ما نتوانستیم امسال از امتیاز گرفتن سهمیه خارجی استفاده کنیم.

مس رفسنجان لیگ برتر فوتبال فراز امامعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر