کد خبر: 1007082 A

سرمربی سایپا در مورد تقابل تیمش با مس رفسنجان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی بعد از تساوی مقابل مس رفسنجان در پایان دیدار هفته پنجم گفت: در نیمه اول خیلی مسلط بودیم و موقعیت خوبی را ایجاد کردیم. مالکیت توپ در اختیار ما بود ولی به خاطر شرایط آب و هوایی زمین شرایط خوبی نداشت. همیشه یک زمین خوب داریم اما امروز به خاطر شرایط آب و هوایی زمین شرایط خوبی نداشت. ما یک نیمه روی زمین بازی کردیم اما در نیمه دوم زمین شرایط خوبی نداشت. یک بازی پایاپای در نیمه دوم بود و تیم ما و مس موقعیت هایی داشتند. از دقیقه 70 سعی کردیم با تعویض هایی که انجام می دهیم تیم مان را هجومی کنیم تا سه امتیاز بازی خانگی را بگیریم اما متاسفانه نشد. از کلیات تیمم راضی هستیم اما باید از دیدارهای خانگی به برد برسیم. مس تیمی باکیفیتی است و از نظر فوتبالی جایگاهش نباید اینجای جدول باشد. و بازی هایی که از آنها آنالیز کردیم قطعا مطمئن هستیم در آینده به نتایج بهتری خواهند رسید.

وی درباره صحنه های مشکوک داخل محوطه جریمه مس رفسنجان و اعتراض به داور بازی گفت: من هنوز صحنه های داوری را ندیدم و طبیعی است که در آن لحظه اعتراض کنیم. در مورد نیمه اول کاملا جای استوک بازیکن حریف روی پای بازیکنم بود و در نیمه دوم هم به نظر می رسید که توپ به دست بازیکن مس خورده اما باید ببینم و بعد نظر بدهم.

صادقی درباره اینکه برخلاف فصل گذشته شروع امیدوارکننده ای داشته اند گفت: بارها در این مورد صحبت کردیم. اهداف بزرگی امسال داریم. اینکه فوتبال خوبی بازی کنیم و روند سازندگی را حفظ کنیم. امیدوارم بچه ها به خودباوری برسند و در ادامه لیگ به نتایج خوبی برسیم و جایگاه مان را در جدول بهتر کنیم.

سایپا لیگ برتر فوتبال ابراهیم صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر