کد خبر: 1005529 A

لیگ برتر هندبال زنان؛

سرمربی تیم ملی هندبال سپاهان اصفهان گفت: عملکرد بازیکنان جوان پرسپولیس واقعا عالی بود و باید بگویم که آن‌ها آینده تیم ملی هندبال هستند.

به گزارش ایلنا، فاطمه محمدخانی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال، درباره دیدار پایانی تیمش در دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال زنان، اظهار داشت: امروز شاهد یک بازی سرعتی و خوب بین دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس بهبهان بودیم.

وی با اشاره به عملکرد خوب حریفش در این دیدار گفت: بازیکنان پرسپولیس بهبهان بسیار جوان و البته جویای نام هستند. این تیم نسبت به دور رفت مسابقات بسیار عملکرد بهتری داشت و عالی کار کرد. بازیکنان این تیم آینده تیم ملی هندبال هستند. 

محمدخانی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردان خودش در این مسابقه گفت: بسیار راضی هستم و بازیکنانم واقعا نمایش خوبی داشتند و خواسته‌های کادر فنی را در زمین مسابقه به خوبی پیاده کردند و در نهایت برنده این مسابقه شدیم.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان در پایان از میزبانی خوب تیم اشتادسازه مشهد قدردانی کرد و گفت: تمام پروتکل‌های بهداشتی به خوبی در این میزبانی رعایت شد و به سلامت بازیکنان و عوامل تیم ها بسیار اهمیت داده شد.

هندبال سپاهان محمد خانی تیم هندبال بانوان سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر