کد خبر: 1004992 A

مهاجم مس کرمان از اولویت مس کرمان در این فصل سخن گفت و عنوان داشت که این مجموعه فقط برای لیگ برتری کردن مس دور هم جمع شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پیمان میری مهاجم گلزن تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص بازی با شاهین بوشهر گفت: بازی خیلی خوبی بود. ما سوار بازی بودیم و برای این بازی برنامه ریزی خیلی خوبی کرده بودیم و طبق تاکتیک توانستیم بازی را اداره کنیم و روی کرنر گل بزنیم. 5 - 6 موقعیت خیلی خوب برای گلزنی داشتیم که با بدشانسی تبدیل به گل نشد. رفته رفته شرایط تیم بهتر می‌شود و توپ‌های ما نیز به گل تبدیل خواهد شد.

وی درخصوص گلزنی در روز تولدش نیز گفت: در لیگ برتر برای تیم نفت مسجدسلیمان که بازی می‌کردم در روز تولدم موفق شدم مقابل پیکان گلزنی کنم. یک فصل قبل تر نیز در لیگ یک با لباس نفت مسجدسلیمان به نساجی گل زدم. در چند سال گذشته در روز تولدم اگر بازی رسمی بوده، موفق شدم گل بزنم و این برایم بسیار لذت بخش است.

میری در خصوص شادگی گل ای‌کیو سانی اش نیز گفت: این نوع شادی گل را بچه که بودم از جواد کاظمیان دیده بودم. آقا جواد از دوستان خیلی خوب من است و چون استیل من خیلی شبیه آقا جواد است، فوتبالش را بسیار دوست داشتم و الگوی کودکی من نیز بوده است. کلا خوشحالی گلی است که دوستش دارم و در روز تولدم نیز گل زدم و فی البداهه به ذهنم رسید و اینگونه شادی کردم.

مهاجم گلزن مس کرمان در خاتمه اظهار داشت: امسال هدفمان این است که تیم مس کرمان را لیگ برتری کنیم. یک هفته من گل میزنم یک هفته شخص دیگری. گلزنی برایم در اولویت نیست و لیگ برتری شدن تیم برایم بیشتر اهمیت دارد. گلزنی مقابل شاهین حس خیلی خوبی بود. اولین برد مس در شهر کرمان و در بازی خانگی بود. بازی قبلی مقابل گل ریحان هم باید با اختلاف می‌بردیم که بدشانسی آوردیم و نتوانستیم برنده شویم. این مجموعه با این هدف دور هم جمع شده‌اند تا مس را لیگ برتری کنند و قطعا به این هدف خواهیم رسید.

مس کرمان لیگ یک پیمان میری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر